Lekcja 102

Lekcja 101
Lekcja 103

Lekcja 102.

Listen to “LEKCJA 102 – Podzielam Wole╠Ę Boga, kto╠üra╠Ę jest moje szcze╠Ęs╠ücie.” on Spreaker.

Wsp├│┼édziele╠Ę Boz╠ça╠Ę Wole╠Ę w sprawie mojego szcze╠Ęs╠ücia.

Nie chcesz cierpiec╠ü. Moz╠çesz mys╠ülec╠ü, z╠çe cierpienie ci cos╠ü daje i moz╠çesz jeszcze troche╠Ę wierzyc╠ü, z╠çe daje ci to, czego chcesz. Jednak ta wiara jest teraz z pewnos╠ücia╠Ę naruszona, co najmniej w takim stopniu, z╠çe pozwala ci ja╠Ę poddac╠ü w wa╠Ętpliwos╠üc╠ü i podejrzewac╠ü, z╠çe nie ma ona naprawde╠Ę sensu. Ta wiara jeszcze ca┼ékowicie nie znikne╠Ę┼éa, ale brak jej korzeni, kt├│re kiedys╠ü mocno ja╠Ę ochrania┼éy w ciemnych, ukrytych, sekretnych miejscach twego umys┼éu.

Dzis╠ü pr├│bujemy uwolnic╠ü sie╠Ę z jej os┼éabionego uchwytu jeszcze bardziej i us╠üwiadomic╠ü sobie, z╠çe b├│l jest bezcelowy, nie ma przyczyny i nie ma z╠çadnej mocy sprawczej. B├│l nie ma z╠çadnej wartos╠üci nabywczej i nic dzie╠Ęki nie mu nie moz╠çna zyskac╠ü. On niczego nie oferuje bo tak naprawde╠Ę nie istnieje. A wszystko, co mys╠ülisz, z╠çe tobie proponuje, nie istnieje tak jak on. By┼ées╠ü niewolnikiem czegos╠ü, co jest niczym. Ba╠Ędz╠ü dzis╠ü wolny by do┼éa╠Ęczyc╠ü do przepe┼énionej szcze╠Ęs╠üciem Woli Boga.

Kilka naste╠Ępnych dni pos╠üwie╠Ęcimy na c╠üwiczenia zaplanowane w tym celu, by pom├│c ci osia╠Ęgna╠Ęc╠ü szcze╠Ęs╠ücie, kt├│re Boz╠ça Wola w tobie umies╠üci┼éa. Tu jest tw├│j dom i tu znajduje sie╠Ę twoje bezpieczen╠üstwo. Tu jest tw├│j pok├│j i nie ma tu strachu. Tu jest zbawienie. Tu nareszcie odpoczniesz.

Rozpocznij dzisiejsze c╠üwiczenia ta╠Ę akceptacja╠Ę Boz╠çej Woli dla ciebie:

Wsp├│┼édziele╠Ę Boz╠ça╠Ę Wole╠Ę w sprawie mojego szcze╠Ęs╠ücia i przyjmuje╠Ę ja╠Ę teraz jako moja╠Ę funkcje╠Ę.

Naste╠Ępnie poszukuj tej funkcji g┼ée╠Ęboko w twym umys╠üle, gdyz╠ç ona tu jest i czeka tylko na tw├│j wyb├│r. Nie moz╠çe sie╠Ę ci nie powies╠üc╠ü odnalezienie jej, gdy poznasz, z╠çe jest ona twym wyborem i z╠çe wsp├│┼édzielisz Boz╠ça╠Ę Wole╠Ę.

Ba╠Ędz╠ü szcze╠Ęs╠üliwy, poniewaz╠ç twoja╠Ę jedyna╠Ę funkcja╠Ę tu, na tym s╠üwiecie jest szcze╠Ęs╠ücie. Nie ma powodu, bys╠ü mniej kocha┼é Boz╠çego Syna niz╠ç Ten, Kt├│rego Mi┼éos╠üc╠ü stworzy┼éa go tak kochaja╠Ęcym jak On Sam. Obok tych pie╠Ęciominutowych, cogodzinnych chwil odpoczynku, r├│b dzis╠ü cze╠Ęste przerwy by sobie powiedziec╠ü, z╠çe juz╠ç teraz zaakceptowa┼ées╠ü szcze╠Ęs╠ücie jako twa╠Ę jedyna╠Ę funkcje╠Ę. I ba╠Ędz╠ü pewien, z╠çe czynia╠Ęc to, ┼éa╠Ęczysz sie╠Ę z Wola╠Ę Boga.Lekcja 101
Lekcja 103

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>