Lekcja 103

Lekcja 102
Lekcja 104

Lekcja 103.

Listen to “LEKCJA 103 – Bo╠üg, be╠Ęda╠Ęc Mi┼éos╠ücia╠Ę, jest takz╠çe szcze╠Ęs╠üciem.” on Spreaker.

B├│g, kt├│ry jest Mi┼éos╠ücia╠Ę, jest takz╠çe szcze╠Ęs╠üciem.

Szcze╠Ęs╠ücie jest nieod┼éa╠Ęczna╠Ę cecha╠Ę mi┼éos╠üci. Nie moz╠çe zaistniec╠ü w oderwaniu od mi┼éos╠üci. Nie moz╠çe byc╠ü dos╠üwiadczane tam, gdzie mi┼éos╠üci nie ma. Mi┼éos╠üc╠ü nie ma granic i jest wsze╠Ędzie. A zatem rados╠üc╠ü tez╠ç jest wsze╠Ędzie. Jednak umys┼é moz╠çe temu zaprzeczyc╠ü, wierza╠Ęc, z╠çe sa╠Ę jakies╠ü luki, jakies╠ü puste miejsca, gdzie nie ma mi┼éos╠üci i gdzie moz╠çe wkroczyc╠ü grzech, przynosza╠Ęc z soba╠Ę b├│l zamiast rados╠üci. Ta dziwna wiara chcia┼éaby ograniczyc╠ü szcze╠Ęs╠ücie poprzez wprowadzenie nowej definicji mi┼éos╠üci, nak┼éadaja╠Ęcej na nia╠Ę ograniczenia i┬ápoprzez wprowadzenie przeciwien╠üstwa tego, co nie ma granic ani nie ma przeciwien╠üstwa.

W ten spos├│b strach zostaje skojarzony z mi┼éos╠ücia╠Ę, a jego skutki staja╠Ę sie╠Ę dziedzictwem umys┼é├│w, kt├│re mys╠üla╠Ę, z╠çe to co wytworzy┼éy jest rzeczywiste. Te wyobraz╠çenia, kt├│re w s╠üwietle prawdy nie sa╠Ę prawdziwe, niosa╠Ę ze soba╠Ę s╠üwiadectwo le╠Ęku przed Bogiem tych, kt├│rzy zapomnieli, z╠çe B├│g, be╠Ęda╠Ęc Mi┼éos╠ücia╠Ę, musi tez╠ç byc╠ü rados╠ücia╠Ę. Dzis╠ü ten zasadniczy b┼éa╠Ęd be╠Ędziemy znowu pr├│bowac╠ü sprowadzic╠ü do prawdy, nauczaja╠Ęc siebie:

B├│g, kt├│ry jest Mi┼éos╠ücia╠Ę, jest takz╠çe szcze╠Ęs╠üciem. Bac╠ü sie╠Ę Go oznacza bac╠ü sie╠Ę rados╠üci.

Rozpocznij dzisiejsze c╠üwiczenia tym kojarza╠Ęcym rados╠üc╠ü z mi┼éos╠ücia╠Ę stwierdzeniem, kt├│re koryguje fa┼észywe przekonanie, z╠çe B├│g jest strachem. Ono takz╠çe podkres╠üla to, z╠çe szcze╠Ęs╠ücie nalez╠çy do ciebie, z powodu tego czym On jest.

Pozw├│l na wprowadzenie dzis╠ü tej jednej korekty do twego umys┼éu co godzine╠Ę. Naste╠Ępnie powitaj wszelkie szcze╠Ęs╠ücie jakie jest jej rezultatem, w miare╠Ę jak prawda zaste╠Ępuje strach, a rados╠üc╠ü staje sie╠Ę tym, czego sie╠Ę spodziewasz zamiast b├│lu. Poniewaz╠ç B├│g jest mi┼éos╠ücia╠Ę, be╠Ędzie ci to dane. Podtrzymuj to oczekiwanie cze╠Ęsto przez ca┼éy dzien╠ü i wyciszaj wszelkie le╠Ęki tym z╠çyczliwym i w pe┼éni prawdziwym zapewnieniem:

B├│g, kt├│ry jest Mi┼éos╠ücia╠Ę, jest takz╠çe szcze╠Ęs╠üciem.

To w┼éas╠ünie szcze╠Ęs╠ücia dzis╠ü poszukuje╠Ę.

Nie moz╠çe mi sie╠Ę nie udac╠ü, bo szukam prawdy.Lekcja 102
Lekcja 104

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>