Lekcja 104

Lekcja 103
Lekcja 105

Lekcja 104.

Listen to “LEKCJA 104 – Szukam tylko tego, co w rzeczywistos╠üci jest moje.” on Spreaker.

Szukam tylko tego, co w świetle prawdy do mnie należy.

Dzisiejsza idea jest kontynuacja╠Ę mys╠üli, z╠çe rados╠üc╠ü i pok├│j nie sa╠Ę tylko nierealistycznymi marzeniami. One sa╠Ę twym prawem, z powodu tego, czym jestes╠ü. Pochodza╠Ę bowiem od Boga, kt├│remu nie moz╠çe nie udac╠ü sie╠Ę dac╠ü ci to, co chce ci dac╠ü. Jednak w umys╠üle musi istniec╠ü odpowiednie miejsce, gotowe na przyje╠Ęcie Jego dar├│w. Nie sa╠Ę one che╠Ętnie witane przez umys┼é, kt├│ry w miejscu nalez╠çnym darom Boz╠çym sam umies╠üci┼é wytworzone przez siebie substytuty tych dar├│w.

Dzis╠ü chcielibys╠ümy usuna╠Ęc╠ü wszelkie nic nie znacza╠Ęce, wytworzone przez siebie dary, kt├│re umies╠ücilis╠ümy na s╠üwie╠Ętym o┼étarzu przeznaczonym dla Boz╠çych dar├│w. W s╠üwietle prawdy, to Jego dary nalez╠ça╠Ę do nas. To jego dary odziedziczylis╠ümy zanim nasta┼é czas i be╠Ęda╠Ę one wcia╠Ęz╠ç nasze, gdy czas przemieni sie╠Ę w wiecznos╠üc╠ü. To jego dary sa╠Ę w nas teraz, poniewaz╠ç sa╠Ę ponadczasowe. Nie musimy wie╠Ęc czekac╠ü, aby je otrzymac╠ü. One nalez╠ça╠Ę do nas juz╠ç dzis╠ü.

Zatem postanawiamy, by miec╠ü je w┼éas╠ünie teraz, maja╠Ęc s╠üwiadomos╠üc╠ü, z╠çe wybieraja╠Ęc je zamiast tych, kt├│re sami wytworzylis╠ümy, jednoczymy tylko nasza╠Ę wole╠Ę z Wola╠Ę Boga, rozpoznaja╠Ęc, z╠çe jet to ta sama wola. Nasze dzisiejsze d┼éuz╠çsze okresy c╠üwiczen╠ü trwaja╠Ęce pie╠Ęc╠ü minut i powtarzane co godzine╠Ę, kt├│re oddajemy prawdzie dla twego zbawienia, powinny rozpoczynac╠ü sie╠Ę naste╠Ępuja╠Ęco:

Szukam tylko tego, co w s╠üwietle prawdy do mnie nalez╠çy, a rados╠üc╠ü i pok├│j sa╠Ę moim dziedzictwem.

Potem od┼é├│z╠ç na bok wszelkie konflikty tego s╠üwiata, kt├│re proponuja╠Ę inne dary oraz inne cele oparte na iluzjach i poszukiwane tylko w s╠üwiecie sn├│w.

Wszystko to odk┼éadamy na bok i poszukujemy w zamian tego, co jest naprawde╠Ę nasze, gdy prosimy o rozpoznanie tego co da┼é nam B├│g. Szykujemy w naszych umys┼éach s╠üwie╠Ęte miejsce na Jego o┼étarz, gdzie jego dary pokoju i rados╠üci sa╠Ę mile widziane i gdzie przybywamy by odnalez╠üc╠ü to, co co zosta┼éo nam dane przez┬áNiego. Przybywamy dzis╠ü z wielka╠Ę ufnos╠ücia╠Ę, s╠üwiadomi tego, z╠çe to, co w s╠üwietle prawdy do nas nalez╠çy, jest tym, co On nam daje. I nie pragniemy niczego wie╠Ęcej, poniewaz╠ç nic wie╠Ęcej w s╠üwietle prawdy do nas nie nalez╠çy.

Zatem przygotowujemy droge╠Ę dla Niego przez proste rozpoznanie, z╠çe Jego Wola juz╠ç sie╠Ę wype┼éni┼éa i z╠çe rados╠üc╠ü i pok├│j juz╠ç do nas nalez╠ça╠Ę, jako Jego wieczne dary. Nie dopus╠ücimy do tego, by utracic╠ü je z oczu w przerwie pomie╠Ędzy chwilami, gdzie przybywamy tam, gdzie On je z┼éoz╠çy┼é, abys╠ümy je odnalez╠üli. Powtarzajmy wie╠Ęc jak najcze╠Ęs╠üciej s┼éowa, kt├│re be╠Ęda╠Ę nam o tych darach przypominac╠ü:

Szukam tylko tego, co w ┼Ťwietle prawdy nale┼╝y do mnie.

Bo┼╝e dary rado┼Ťci i pokoju s─ů wszystkim, czego chc─Ö.Lekcja 103
Lekcja 105

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>