Lekcja 106

Lekcja 105
Lekcja 107

Lekcja 106.

Listen to “LEKCJA 106 – Niech umilkn─Ö i s┼éucham prawdy.” on Spreaker.

Nakazuje╠Ę sobie wyciszyc╠ü sie╠Ę i s┼éuchac╠ü prawdy.

Jes╠üli odsuniesz od siebie g┼éos ego, bez wzgle╠Ędu na to, jak g┼éos╠üno wydaje sie╠Ę ono wo┼éac╠ü; jes╠üli nie be╠Ędziesz przyjmowac╠ü jego bezwartos╠üciowych dar├│w, kt├│re nie daja╠Ę ci niczego, czego bys╠ü naprawde╠Ę chcia┼é; jes╠üli w swym otwartym umys╠üle zdasz sobie sprawe╠Ę z tego, z╠çe nie powiedzia┼éo ci ono czym jest zbawienie, wtedy us┼éyszysz mocny G┼éos prawdy, cichy w swej mocy, silny w swym spokoju i ca┼ékowicie pewny w Swym przes┼éaniu.

S┼éuchaj i us┼éysz to, co tw├│j Ojciec m├│wi poprzez ustanowiony przez Siebie G┼éos, kt├│ry ucisza grzmoty bezsensu i pokazuje droge╠Ę do pokoju tym, kt├│rzy nie potrafia╠Ę widziec╠ü. Ba╠Ędz╠ü dzis╠ü wyciszony i s┼éuchaj prawdy. Nie daj sie╠Ę zwies╠üc╠ü przez g┼éosy umar┼éych, kt├│re m├│wia╠Ę ci, z╠çe odnalaz┼éy z╠ür├│d┼éo z╠çycia i proponuja╠Ę ci je w zamian za twa╠Ę wiare╠Ę. Nie zajmuj sie╠Ę nimi, ale s┼éuchaj prawdy.

Nie obawiaj sie╠Ę dzis╠ü pomijac╠ü g┼éos├│w tego s╠üwiata. Zignoruj ich bezsensowne perswazje. Nie s┼éuchaj ich. Ba╠Ędz╠ü dzis╠ü wyciszony i s┼éuchaj prawdy. Przejdz╠ü obok wszystkiego, co nie m├│wi o Tym Kto trzyma twe szcze╠Ęs╠ücie w Swej D┼éoni i wycia╠Ęga do ciebie re╠Ęce w powitaniu i w mi┼éos╠üci. S┼éuchaj dzis╠ü tylko Jego i juz╠ç d┼éuz╠çej nie zwlekaj z dotarciem do Niego. S┼éuchaj dzis╠ü tylko jednego G┼éosu.

Dzis╠ü spe┼énia sie╠Ę obietnica Boz╠çego S┼éowa. S┼éuchaj i ba╠Ędz╠ü wyciszony. On chcia┼éby przem├│wic╠ü do ciebie. Przybywa z cudami tysia╠Ęc razy szcze╠Ęs╠üliwszymi i wspanialszymi od tych, o kt├│rych kiedykolwiek mog┼ées╠ü zamarzyc╠ü, lub kt├│re kiedykolwiek mog┼éy ci sie╠Ę przys╠ünic╠ü. Jego cuda sa╠Ę prawdziwe. One nie znikna╠Ę, kiedy skon╠üczysz marzyc╠ü lub kiedy sie╠Ę zbudzisz. Zamiast tego kon╠ücza╠Ę ten sen i trwaja╠Ę wiecznie, poniewaz╠ç przybywaja╠Ę od Boga do Jego drogiego Syna, kt├│rego drugie imie╠Ę brzmi – ty. Przygotuj sie╠Ę dzis╠ü na cuda. Pozw├│l by dzis╠ü spe┼éni┼éa sie╠Ę dla ciebie i twoich braci pradawna obietnica twego Ojca.

Us┼éysz Go dzis╠ü i pos┼éuchaj S┼éowa, kt├│re podnosi zas┼éone╠Ę przykrywaja╠Ęca╠Ę ziemie╠Ę i budzi tych, co s╠üpia╠Ę i nie sa╠Ę zdolni widziec╠ü. B├│g wo┼éa do ich poprzez ciebie. Potrzebuje On twego g┼éosu by do nich przem├│wic╠ü,┬áalbowiem kt├│z╠ç m├│g┼éby dotrzec╠ü do Boz╠çego Syna wo┼éaja╠Ęc przez twa╠Ę Jaz╠ün╠ü, jak nie jego Ojciec? S┼éuchaj Go dzisiaj i zaproponuj Mu sw├│j g┼éos, by m├│g┼é przem├│wic╠ü nim do ca┼éej rzeszy tych, kt├│rzy czekaja╠Ę na to S┼éowo, kt├│re On dzis╠ü wypowie.

Ba╠Ędz╠ü gotowy na zbawienie. Ono tu jest i be╠Ędzie dzisiaj ci dane. I nauczysz sie╠Ę swej funkcji od Tego, Kto wybra┼é ja╠Ę dla ciebie w Imie╠Ę twego Ojca. S┼éuchaj dzis╠ü, a us┼éyszysz G┼éos, kt├│ry be╠Ędzie poprzez ciebie rozbrzmiewa┼é po ca┼éym s╠üwiecie. Sprawca wszelkich cud├│w potrzebuje bys╠ü najpierw te cuda odebra┼é, a potem sta┼é sie╠Ę radosnym dawca╠Ę tego, co otrzyma┼ées╠ü.

W ten spos├│b zaczyna sie╠Ę zbawienie i w ten spos├│b sie╠Ę kon╠üczy; kiedy wszystko jest twoje i wszystko jest rozdane, wtedy pozostanie z toba╠Ę na zawsze. I lekcja zosta┼éa nauczona. Dzis╠ü c╠üwiczymy dawanie, ale nie w taki spos├│b, w jaki ty to teraz rozumiesz, ale w spos├│b zgodny z tym, czym jest dawanie. Kaz╠çde cogodzinne c╠üwiczenie powinno rozpocza╠Ęc╠ü sie╠Ę ta╠Ę pros╠üba╠Ę o os╠üwiecenie:

Wycisze╠Ę sie╠Ę i be╠Ęde╠Ę s┼éuchac╠ü prawdy. Co to znaczy dawac╠ü i otrzymywac╠ü?

Zapytaj i wyczekuj odpowiedzi. Odpowiedz╠ü na twa╠Ę pros╠übe╠Ę d┼éugo czeka┼éa na to, bys╠ü ja╠Ę odebra┼é. Rozpocznie ona s┼éuz╠çbe╠Ę duchowa╠Ę dla kt├│rej tu przyby┼ées╠ü i kt├│ra uwolni ten s╠üwiat od mys╠üli, z╠çe dawanie prowadzi do straty. W ten spos├│b s╠üwiat staje sie╠Ę gotowy by zrozumiec╠ü i otrzymac╠ü.

Wycisz sie╠Ę dzis╠ü i s┼éuchaj prawdy. Albowiem kaz╠çde pie╠Ęc╠ü minut spe╠Ędzone na s┼éuchaniu sprawi, z╠çe tysia╠Ęc umys┼é├│w otworzy sie╠Ę na prawde╠Ę i us┼éyszy s╠üwie╠Ęte S┼éowo, kt├│re ty s┼éyszysz. A gdy minie godzina, znowu uwolnisz naste╠Ępny tysia╠Ęc tych, kt├│rzy zatrzymuja╠Ę sie╠Ę, prosza╠Ęc by wraz z toba╠Ę dana im zosta┼éa prawda.

Dzisiaj zatrzymujesz s╠üwie╠Ęte S┼éowo Boz╠çe dzie╠Ęki temu, z╠çe je przyjmujesz, po to by rozdac╠ü je innym, a w ten spos├│b moz╠çesz nauczac╠ü ten s╠üwiat co znaczy dawanie, s┼éuchaja╠Ęc i ucza╠Ęc sie╠Ę od Niego. Nie zapomnij dzis╠ü umacniac╠ü swe postanowienie, aby s┼éuchac╠ü i przyjmowac╠ü S┼éowo, przypominaja╠Ęc sobie o nim tymi s┼éowami, tak cze╠Ęsto jak to jest moz╠çliwe:

Nakazuje╠Ę sobie wyciszyc╠ü sie╠Ę i s┼éuchac╠ü prawdy.

Jestem dzis╠ü pos┼éan╠ücem Boga, M├│j g┼éos jest Jego G┼éosem, abym dawa┼é to, co otrzymuje╠Ę.Lekcja 105
Lekcja 107

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>