Lekcja 125

Lekcja 124
Lekcja 126

Lekcja 125.

Listen to “LEKCJA 125 – W ciszy przyjmuję dziś Słowo Boże.” on Spreaker.

Przyjmę dziś w ciszy Słowo Boże.

Niechaj dzień dzisiejszy będzie dniem słuchania w ciszy i spokoju. Twój Ojciec chce, byś słuchał dziś Jego Słowa. Woła do ciebie z głębi twego umysłu, gdzie przebywa. Słuchaj Go dzisiaj. Pokój nie jest możliwy, dopóki Jego Słowo nie rozniesie się po całym świecie; dopóki twój spokojny umysł nie wysłucha i nie zaakceptuje przesłania, które ten świat musi usłyszeć, by nastał czas ciszy i pokoju.

Ten świat zmieni się dzięki tobie. Żadne inne środki nie mogą go zbawić, gdyż Boży plan jest po prostu taki: Syn Boży ma wolność zbawienia samego siebie, ma Słowo Boże za przewodnika, ciągle przy nim i w jego umyśle, by prowadziło go pewnie do domu jego Ojca, zgodnie z jego własną wolą, na zawsze wolną i tak samo wolną jak wola jego Ojca. Nic go nie zmusza by podążał tą drogą, ale prowadzi go miłość. Nie jest osądzany, a jedynie oczyszczany i uświęcany.

Będziemy dziś w ciszy słuchać Bożego Głosu, nie dopuszczając do tego, by do tej ciszy wtargnęły nasze małe myśli, osobiste życzenia i byśmy osądzali Jego święte Słowo. Nie będziemy też siebie dziś osądzać, gdyż tego, czym jesteśmy, nie można osądzać. Odsuwamy na bok wszelki osąd, jaki ten świat wydał o Synu Bożym. On go nie zna. Dziś nie będziemy słuchać tego świata, ale poczekamy w ciszy na Słowo Boże.

Wysłuchaj tego, święty Synu Boga, co mówi twój Ojciec. Jego Głos chciałby przekazać ci Jego święte Słowo, aby po całym świecie rozlały się fale zbawienia i nastał święty czas pokoju. Gromadzimy się dziś przy tronie Boga, w tym spokojnym miejscu wewnątrz umysłu, gdzie On zawsze przebywa, w świętości, którą On stworzył i której nigdy nie opuści.

On nie czekał, aż zwrócisz się swym umysłem do Niego, by dał ci Swoje Słowo. Nie ukrywał Siebie przed tobą, gdy odszedłeś na pewien czas od Niego. Nie przywiązuje wagi do iluzji, jakie masz na swój własny temat. Zna Swego Syna i chce, by pozostawał on Jego częścią bez względu na swoje sny; bez względu na szalone przekonanie, że jego wola nie należy do niego.

Dziś On mówi do ciebie. Jego Głos oczekuje na twoje wyciszenie, ponieważ nie możesz usłyszeć Jego Słowa, dopóki twój umysł nie stanie się przez chwilę spokojny, a bezsensowne pragnienia nie zostaną wyciszone. Oczekuj Jego Słowa w ciszy. Dziś ma być przywołany pokój, który jest w tobie, by pomóc ci przygotować twój święty umysł do słuchania Głosu, którym jego Stwórca przemawia.

Dzisiaj trzy razy, w czasie najbardziej odpowiednim na wyciszenie, poświęć dziesięć minut na to, by nie słuchać głosów tego świata, ale zamiast tego łagodnie wsłuchać się w Słowo Boże. On przemawia do ciebie z miejsca, które jest jeszcze bliżej ciebie, niż twoje serce. Jego głos jest bliżej ciebie niż twoja dłoń. Jego Miłość jest wszystkim, czym tyjesteś i czym Onjest, albowiem jesteście tacy sami.

To swego głosu słuchasz, gdy On przemawia do ciebie. To właśnie twoje słowo On wypowiada. To jest Słowo wolności i pokoju, zjednoczonej woli i zjednoczonego celu, bez jakiegokolwiek oddzielenia, ani bez podziału na Umysł Ojca i Syna. Słuchaj dziś w ciszy swojej Jaźni i pozwól, by ci powiedziała, że Bóg nigdy nie opuścił Swego Syna, a ty nigdy nie opuściłeś swojej Jaźni.

Bądź dziś wyciszony. Oprócz tej dyrektywy nie będziesz dziś potrzebował żadnej innej, aby dzisiejsze ćwiczenia wyniosły cię ponad myślenie tego świata i aby widzenie duchowe uwolniło cię od ograniczeń, jakie nakładają na twój wzrok oczy ciała. Bądź tylko wyciszony i słuchaj. Usłyszysz Słowo, w którym Wola Boża jest połączoną wolą Syna i jego Ojca, w całkowitej jedności, bez iluzji wprowadzanych do tego, co całkowicie niepodzielne i w pełni prawdziwe. Co godzinę wycisz się na moment i przypomnij sobie, że masz na dziś wyznaczone specjalne zadanie; przyjąć w ciszy Słowo Boże.Lekcja 124
Lekcja 126

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>