Lekcja 168

Lekcja 167
Lekcja 169

Lekcja 168.

Listen to “LEKCJA 168 – Twoja ┼éaska jest mi dana. Przyjmuje╠Ę ja╠Ę teraz.” on Spreaker.

Twoja ┼éaska jest mi dana. Z╠ça╠Ędani jej teraz.

B├│g do nas przemawia. Czyz╠ç my nie powinnis╠ümy przemawiac╠ü do Niego? On nie jest daleko. Nie pr├│buje sie╠Ę przed nami ukrywac╠ü. To my pr├│bujemy ukryc╠ü sie╠Ę przed Nim i cierpimy z powodu tego oszustwa. On pozostaje dla nas ca┼ékowicie doste╠Ępny. Kocha Swojego Syna. Nic nie jest pewne opr├│cz tego, ale to wystarcza. On zawsze be╠Ędzie kochac╠ü Swego Syna. Nawet gdy jego umys┼é jest us╠üpiony, On go wcia╠Ęz╠ç kocha. A kiedy jego umys┼é sie╠Ę budzi, On nadal kocha go Swa╠Ę niezmienna╠Ę Mi┼éos╠ücia╠Ę.

Gdybys╠ü tylko pozna┼é sens Jego Mi┼éos╠üci, zar├│wno nadzieja jak i rozpacz by┼éyby czyms╠ü niemoz╠çliwym. Albowiem nadzieja by┼éaby wiecznie spe┼éniona, a wszelkiego rodzaju rozpacz by┼éaby nie do pomys╠ülenia. Jego ┼éaska jest Jego odpowiedzia╠Ę na wszelka╠Ę rozpacz, poniewaz╠ç w niej tkwi pamie╠Ęc╠ü Jego Mi┼éos╠üci. Czyz╠ç nie dawa┼éby On che╠Ętnie s╠ürodk├│w, poprzez kt├│re Jego Wola jest rozpoznawana? Jego ┼éaska jest twoja╠Ę, gdy tylko ja╠Ę uznasz. A pamie╠Ęc╠ü o Nim budzi sie╠Ę w umys╠üle, kt├│ry prosi Go o te s╠ürodki, za pomoca╠Ę kt├│rych jego sen sie╠Ę spe┼énia.

Dzis╠ü prosimy Boga o dar, kt├│ry On z wielka╠Ę troskliwos╠ücia╠Ę zachowa┼é w g┼ée╠Ębi naszych serc, czekaja╠Ęc na potwierdzenie jego przyje╠Ęcia. Ten dar, poprzez kt├│ry B├│g pochyla sie╠Ę w nasza╠Ę strone╠Ę i podnosi nas, wykonuja╠Ęc Sam ostatni krok dla naszego zbawienia. Instruowani przez Jego G┼éos, uczymy sie╠Ę wszystkich krok├│w, opr├│cz tego jednego. Ale na samym kon╠ücu On Sam przybywa i wymiata paje╠Ęcze sieci naszego snu. Jego dar ┼éaski to jest cos╠ü wie╠Ęcej niz╠ç tylko odpowiedz╠ü. On przywraca pamie╠Ęci to wszystko, co s╠üpia╠Ęcy umys┼é zapomnia┼é; wszelka╠Ę pewnos╠üc╠ü w kwestii tego, co znaczy Mi┼éos╠üc╠ü.

B├│g kocha Swego Syna. Pros╠ü go teraz, by da┼é ci s╠ürodki, dzie╠Ęki kt├│rym ten s╠üwiat zniknie, w jego miejsce najpierw pojawi sie╠Ę widzenie duchowe, a w chwile╠Ę p├│z╠üniej wiedza. Albowiem w Jego ┼éasce postrzegasz s╠üwiat┼éo, kt├│re ogarnia ca┼éy ten s╠üwiat mi┼éos╠ücia╠Ę i widzisz jak strach znika z kaz╠çdej twarzy, w miare╠Ę jak serca wznosza╠Ę sie╠Ę w g├│re╠Ę i z╠ça╠Ędaja╠Ę tego s╠üwiat┼éa jako swojego w┼éasnego. C├│z╠ç jeszcze takiego pozostaje, z powodu czego przyjs╠ücie Nieba mog┼éoby sie╠Ę op├│z╠ünic╠ü chwile╠Ę d┼éuz╠çej? Co jest jeszcze nie spe┼énione, gdy twoje przebaczenie spoczywa na wszystkim?

Dzis╠ü jest dla nas nowy i s╠üwie╠Ęty dzien╠ü, gdyz╠ç odbieramy to, co zosta┼éo nam dane. Nasze zaufanie pok┼éadamy w Dawcy, a nie w naszej w┼éasnej akceptacji. Uznajemy nasze pomy┼éki, ale Ten, Kt├│remu wszelkie b┼ée╠Ędy sa╠Ę nieznane, jednak odpowiada na nasze b┼ée╠Ędy, daja╠Ęc nam s╠ürodki do pozbycia sie╠Ę ich i do┬áwzniesienia sie╠Ę do Niego z wdzie╠Ęcznos╠ücia╠Ę i mi┼éos╠ücia╠Ę.

I w miare╠Ę, jak sie╠Ę do niego zbliz╠çamy, On schodzi do nas, by sie╠Ę z nami spotkac╠ü. Albowiem daje nam to, co dla nas przygotowa┼é, a my to odbieramy. Taka jest Jego Wola, poniewaz╠ç On kocha Swego Syna. Dzis╠ü modlimy sie╠Ę do Niego, zwracaja╠Ęc sie╠Ę do Niego tylko s┼éowem, kt├│re On nam da┼é poprzez Sw├│j w┼éasny G┼éos, Swoje S┼éowo i Swoja╠Ę Mi┼éos╠üc╠ü:

Twoja ┼éaska jest mi dana. Z╠ça╠Ędani jej teraz. Ojcze, przychodze╠Ę do Ciebie. A ty przyjdziesz do mnie, kt├│ry Ciebie o to prosi.┬áJestem Synem, kt├│rego kochasz.Lekcja 167
Lekcja 169

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>