Lekcja 290

Lekcja 289
Lekcja 291

Lekcja 290.

Listen to “LEKCJA 290 – Moje teraz╠üniejsze szcze╠Ęs╠ücie jest wszystkim, co widze╠Ę.” on Spreaker.

Moje obecne szcze╠Ęs╠ücie jest wszystkim co widze╠Ę.

Jes╠üli nie przygla╠Ędam sie╠Ę temu, czego nie ma, moje obecne szcze╠Ęs╠ücie jest wszystkim co widze╠Ę. Moje oczy wreszcie otwieraja╠Ę sie╠Ę by widziec╠ü. I chcia┼ébym, by widzenie Chrystusowe sta┼éo sie╠Ę mym udzia┼éem w tym waz╠çnym dniu. To, co widze╠Ę bez Korekcji dokonanej przez Boga, wzrokiem, kt├│ry wytworzy┼éem, jest zbyt przeraz╠çaja╠Ęce i bolesne, aby to ogla╠Ędac╠ü. Jednak nie chcia┼ébym juz╠ç ani chwili d┼éuz╠çej pozwalac╠ü, by m├│j umys┼é by┼é oszukiwany przez wiare╠Ę, z╠çe sen, kt├│ry wytworzy┼éem, jest prawdziwy. W tym dniu poszukuje╠Ę mego szcze╠Ęs╠ücia w teraz╠üniejszos╠üci i nie ogla╠Ędam sie╠Ę na nic innego, opr├│cz tego, czego szukam.

Z tym postanowieniem przybywam do Ciebie i prosze╠Ę, by Twa si┼éa mnie podtrzymywa┼éa, gdy be╠Ęde╠Ę zmierza┼é tylko do pe┼énienia Twojej Woli. Nie moz╠çesz mnie nie us┼éyszec╠ü, Ojcze. To, o co prosze╠Ę, juz╠ç mi da┼ées╠ü. Jestem pewien, z╠çe ujrze╠Ę dzis╠ü swoje szcze╠Ęs╠ücie.

8. Czym jest Rzeczywisty Świat?

Rzeczywisty s╠üwiat jest symbolem, podobnym do reszty symboli, jakie oferuje postrzeganie. Jednak przedstawia on soba╠Ę cos╠ü przeciwnego do tego, co wytworzy┼ées╠ü. Tw├│j s╠üwiat jest ogla╠Ędany przez oczy strachu i przynosi twemu umys┼éowi przeraz╠çaja╠Ęce s╠üwiadectwa. Rzeczywisty s╠üwiat moz╠çe byc╠ü postrzegany tylko przez oczy, kt├│re b┼éogos┼éawi przebaczenie, zatem postrzegaja╠Ę one s╠üwiat, gdzie przeraz╠çenie nie jest moz╠çliwe i nie moz╠çna w nim odnalez╠üc╠ü s╠üwiadectw strachu.

Rzeczywisty s╠üwiat zawiera okres╠ülony odpowiednik kaz╠çdej nieszcze╠Ęs╠üliwej mys╠üli, przejawiaja╠Ęcej sie╠Ę w twym s╠üwiecie; niezawodna╠Ę korekcje╠Ę obraz├│w strachu i dz╠üwie╠Ęk├│w bitwy, kt├│re tw├│j s╠üwiat zawiera. Rzeczywisty s╠üwiat jawi sie╠Ę zupe┼énie inaczej, poprzez spokojne oczy i umys┼é, w kt├│rym mieszka pok├│j. Nie ma tam niczego opr├│cz odpoczynku. Nie ma tam krzyk├│w b├│lu i nie s┼éyszy sie╠Ę z╠çal├│w, poniewaz╠ç niczego tam nie ma poza przebaczeniem. I widac╠ü wsze╠Ędzie ┼éagodnos╠üc╠ü. Tylko pe┼éne szcze╠Ęs╠ücia obrazy i dz╠üwie╠Ęki moga╠Ę docierac╠ü do umys┼éu, kt├│ry sobie przebaczy┼é.

Czy takiemu umys┼éowi potrzebne sa╠Ę mys╠üli o s╠ümierci, ataku i mordzie? Co moz╠çe on postrzegac╠ü w swym otoczeniu opr├│cz bezpieczen╠üstwa, mi┼éos╠üci i rados╠üci? Czy jest tam cos╠ü, co chcia┼éoby wybrac╠ü dla siebie pote╠Ępienie i czy jest tam cos╠ü, co chcia┼éoby osa╠Ędzac╠ü? Taki s╠üwiat bierze sie╠Ę z pokoju wewne╠Ętrznego umys┼éu. Z╠çadne niebezpieczen╠üstwo nie czyha w czymkolwiek, co on widzi, poniewaz╠ç jest on z╠çyczliwy, i tylko na z╠çyczliwos╠üc╠ü spogla╠Ęda.

Rzeczywisty s╠üwiat symbolizuje to, z╠çe sen o grzechu i winie sie╠Ę zakon╠üczy┼é i Syn Boz╠çy juz╠ç d┼éuz╠çej nie s╠üpi. Jego czuwaja╠Ęce oczy postrzegaja╠Ę niezawodnie odzwierciedlenie Mi┼éos╠üci jego Ojca; przyrzeczenie, z╠çe jest on odkupiony. Rzeczywisty s╠üwiat oznacza koniec czasu, poniewaz╠ç jego postrzeganie czyni czas bezuz╠çytecznym.

Czas nie jest teraz Duchowi S╠üwie╠Ętemu potrzebny, kiedy juz╠ç wype┼éni┼é Jego cel. Teraz czeka On tylko jeszcze jedna╠Ę chwile╠Ę d┼éuz╠çej na to, by B├│g podja╠Ę┼é Sw├│j kon╠ücowy krok i wtedy czas znika, a odchodza╠Ęc zabiera ze soba╠Ę postrzeganie, pozostawiaja╠Ęc tylko sama╠Ę prawde╠Ę. Ta chwila jest naszym celem, poniewaz╠ç zawiera ona wspomnienie Boga. I gdy patrzymy na s╠üwiat, kt├│remu przebaczono, to w┼éas╠ünie On wo┼éa do nas i przybywa aby zabrac╠ü nas do domu, przypominaja╠Ęc nam nasza╠Ę Toz╠çsamos╠üc╠ü, kt├│ra╠Ę nasze przebaczenie nam przywr├│ci┼éo.Lekcja 289
Lekcja 291

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>