Lekcja 301

Lekcja 300
Lekcja 302

9. Co to jest Powtórne Przyjście?

Listen to “LEKCJA 301 ÔÇĘ- I sam B├│g otrze wszystkie ┼ézy.” on Spreaker.

Powt├│rne Przyjs╠ücie Chrystusa, kt├│re jest tak pewne jak B├│g, jest tylko korekcja╠Ę b┼ée╠Ęd├│w i przywr├│ceniem zdrowia umys┼éu. Jest ono cze╠Ęs╠ücia╠Ę stanu, kt├│ry przywraca to, co nigdy nie zosta┼éo utracone i ustanawia ponownie to, co jest na wieki wiek├│w prawdziwe. Jest to zaproszenie Boz╠çego S┼éowa, by zaje╠Ę┼éo miejsce iluzji; che╠Ęc╠ü, by pozwolic╠ü przebaczeniu ogarna╠Ęc╠ü wszystko, bez wyja╠Ętk├│w i bez zastrzez╠çen╠ü.

Wszechogarniaja╠Ęca natura Powt├│rnego Przyjs╠ücia Chrystusa pozwala obja╠Ęc╠ü mu ca┼éy ten s╠üwiat i utrzymywac╠ü cie╠Ę bezpiecznie w swym ┼éagodnym pojawieniu sie╠Ę, kt├│re obejmuje wszystko co z╠çyje wraz z toba╠Ę. Wyzwolenie, kt├│re Powt├│rne Przyjs╠ücie z soba╠Ę przynosi, nie ma kon╠üca, poniewaz╠ç Boz╠çe stworzenie musi byc╠ü bezgraniczne. Przebaczenie os╠üwietla droge╠Ę Powt├│rnemu Przyjs╠üciu, poniewaz╠ç ono wszystko opromienia jako jedno. I w ten spos├│b nareszcie zostaje rozpoznana jednos╠üc╠ü.

Powt├│rne Przyjs╠ücie kon╠üczy te lekcje, kt├│rych naucza Duch S╠üwie╠Ęty, otwieraja╠Ęc droge╠Ę dla Sa╠Ędu Ostatecznego, w kt├│rym nauczanie zakon╠üczy sie╠Ę jednym, ostatnim podsumowaniem, rozprzestrzeniaja╠Ęcym sie╠Ę poza siebie i sie╠Ęgaja╠Ęcym az╠ç do Boga. Powt├│rne Przyjs╠ücie jest czasem, w kt├│rym wszystkie umys┼éy zostaja╠Ę oddane w re╠Ęce Chrystusa, aby je zwr├│ci┼é duchowi, w imie╠Ę prawdziwego stworzenia i Woli Boga.

Powt├│rne Przyjs╠ücie jest tym jedynym wydarzeniem w czasie, na kt├│re sam czas nie moz╠çe miec╠ü z╠çadnego wp┼éywu. Albowiem kaz╠çdy, kto kiedykolwiek przyby┼é na ten s╠üwiat by umrzec╠ü, kto dopiero przyjdzie i kto jest teraz na nim obecny, jest w r├│wnym stopniu uwolniony od tego, co wytworzy┼é. W tej r├│wnos╠üci jest┬áprzywr├│cony Chrystus jako jedna Toz╠çsamos╠üc╠ü, w kt├│rej Synowie Boga potwierdzaja╠Ę, z╠çe sa╠Ę jednos╠ücia╠Ę. I B├│g Ojciec us╠ümiecha sie╠Ę do swego Syna, Jego jedynego stworzenia i Jego jedynej rados╠üci.

M├│dl sie╠Ę, aby Powt├│rne Przyjs╠ücie nasta╠Ępi┼éo wkr├│tce, ale nie poprzestawaj na tym. Ono potrzebuje twoich oczu, twoich uszu, twoich ra╠Ęk i twoich st├│p. Ono potrzebuje twojego g┼éosu. A nade wszystko potrzebuje twoich che╠Ęci. Radujmy sie╠Ę, z╠çe moz╠çemy czynic╠ü Boz╠ça╠Ę Wole╠Ę i ┼éa╠Ęczmy sie╠Ę w jej s╠üwie╠Ętym s╠üwietle. Ujrzyj, z╠çe Syn Boga jest w nas jednos╠ücia╠Ę, a w├│wczas be╠Ędziemy mogli osia╠Ęgna╠Ęc╠ü poprzez Niego Mi┼éos╠üc╠ü naszego Ojca.

Lekcja 301.

Sam Bóg otrze wszelkie łzy.

Ojcze, jes╠üli nie osa╠Ędzam, nie moge╠Ę p┼éakac╠ü. Nie moge╠Ę cierpiec╠ü z powodu b├│lu, ani czuc╠ü sie╠Ę porzuconym czy niepotrzebnym na tym s╠üwiecie. To jest m├│j dom, poniewaz╠ç go nie osa╠Ędzam, a zatem przedstawia on soba╠Ę tylko to, czego Ty chcesz. Niechaj ujrze╠Ę go dzis╠ü niepote╠Ępionym, poprzez szcze╠Ęs╠üliwe oczy, kt├│re przebaczenie uwolni┼éo od wszelkich zniekszta┼écen╠ü. Niechaj poznam dzis╠ü Twoje S┼éowo zamiast mojego. I wszystkie przelane ┼ézy zostana╠Ę zapomniane, poniewaz╠ç ich z╠ür├│d┼éa juz╠ç nie ma. Ojcze, nie be╠Ęde╠Ę dzis╠ü osa╠Ędza┼é Twojego s╠üwiata.

S╠üwiat Boga jest szcze╠Ęs╠üliwy. Ci, kt├│rzy na niego spogla╠Ędaja╠Ę, moga╠Ę tylko dodac╠ü do niego swoja╠Ę rados╠üc╠ü i b┼éogos┼éawic╠ü go, jako przyczyne╠Ę swej jeszcze wie╠Ększej rados╠üci. P┼éakalis╠ümy bo nie rozumielis╠ümy. Ale nauczylis╠ümy sie╠Ę wreszcie, z╠çe s╠üwiat, kt├│ry widzielis╠ümy, by┼é fa┼észywy i dzis╠ü be╠Ędziemy ogla╠Ędac╠ü s╠üwiat Boga.Lekcja 300
Lekcja 302

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>