Lekcja 347

Lekcja 346
Lekcja 348

Lekcja 347.

Listen to “LEKCJA 347 – Gniew musi pochodzi─ç z os─ůdu. Os─ůd jest broni─ů, kt├│rej chc─Ö u┼╝y─ç przeciwko sobie, by uchroni─ç si─Ö przed cudem.” on Spreaker.

Z┼éos╠üc╠ü musi byc╠ü naste╠Ępstwem osa╠Ędzania. Osa╠Ędzanie jest bronia╠Ę, kt├│rej chcia┼ébym uz╠çyc╠ü przeciw sobie,┬áby trzymac╠ü cud z dala od siebie.

Ojcze, chce╠Ę tego, co jest niezgodne z moja╠Ę wola╠Ę i nie chce╠Ę tego, co jest moja╠Ę wola╠Ę, abym mia┼é. Napraw m├│j umys┼é, m├│j Ojcze. On jest chory. Ale Ty zaproponowa┼ées╠ü mi wolnos╠üc╠ü i postanawiam dzis╠ü domagac╠ü sie╠Ę Twego daru. I tak powierzam wszelki osa╠Ęd Temu, kt├│rego mi da┼ées╠ü by osa╠Ędza┼é za mnie. On widzi to samo co ja, ale zna prawde╠Ę. Spogla╠Ęda na b├│l, ale rozumie, z╠çe nie jest on prawdziwy i poprzez to zrozumienie b├│l ten zostaje us╠ümierzony. Rozdaje cuda, kt├│re moje sny chcia┼éyby ukryc╠ü przed ma╠Ę s╠üwiadomos╠ücia╠Ę. Niechaj On dzis╠ü osa╠Ędza. Ja nie znam swojej woli, ale On jest pewien, z╠çe ta wola jest Twoja╠Ę W┼éasna╠Ę Wola╠Ę. I be╠Ędzie On m├│wic╠ü w moim imieniu i wo┼éac╠ü do Ciebie o cuda dla mnie.

S┼éuchaj dzis╠ü. Ba╠Ędz╠ü bardzo wyciszony i s┼éuchaj ┼éagodnego G┼éosu przemawiaja╠Ęcego w imieniu Boga, zapewniaja╠Ęcego cie╠Ę, z╠çe On uzna┼é ciebie za Syna, kt├│rego kocha.Lekcja 346
Lekcja 348

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>