Lekcja 35

Lekcja 34
Lekcja 36

Lekcja 35.

Listen to “LEKCJA 35 – Mo╠üj umys┼é jest cze╠Ęs╠ücia╠Ę Umys┼éu Boga. Jestem bardzo s╠üwie╠Ęty.” on Spreaker.

M├│j umys┼é jest cze╠Ęs╠ücia╠Ę Boz╠çego Umys┼éu. Jestem bardzo s╠üwie╠Ęty.

Dzisiejsza mys╠ül przewodnia nie opisuje sposobu w jaki teraz widzisz siebie. Opisuje ona, co pokaz╠çe tobie widzenie duchowe. Komus╠ü, kto mys╠üli, z╠çe jest na tym s╠üwiecie, trudno w nia╠Ę uwierzyc╠ü. A jednak powodem, dla kt├│rego mys╠üli on, z╠çe jest na tym s╠üwiecie, jest to, z╠çe w nia╠Ę nie wierzy.

Wierzysz, z╠çe jestes╠ü cze╠Ęs╠ücia╠Ę tego, co cie╠Ę otacza i co jest tam, gdzie mys╠ülisz, z╠çe jestes╠ü. Jest tak, poniewaz╠ç otaczasz sie╠Ę s╠ürodowiskiem, kt├│rego chcesz. A chcesz go, by chronic╠ü wyobraz╠çenie siebie, kt├│re wytworzy┼ées╠ü. To wyobraz╠çenie jest cze╠Ęs╠ücia╠Ę tego s╠ürodowiska. To, co widzisz, gdy wierzysz, z╠çe jestes╠ü w nim, widzisz poprzesz oczy tego wyobraz╠çenia. To nie jest widzenie duchowe. Wyobraz╠çenia nie moga╠Ę widziec╠ü.

Idea dnia dzisiejszego przedstawia bardzo odmienne widzenie ciebie. Poprzez ustanowienie twego Z╠ür├│d┼éa, ustanawia ono twoja╠Ę Toz╠çsamos╠üc╠ü i opisuje ciebie takim, jakim rzeczywis╠ücie musisz byc╠ü w s╠üwietle prawdy. Be╠Ędziemy uz╠çywac╠ü dzisiejszej idei nieco inaczej niz╠ç zwykle, poniewaz╠ç dzis╠ü nacisk jest po┼éoz╠çony raczej na postrzegaja╠Ęcego, niz╠ç na to, co on postrzega.

W kaz╠çdym z trzech pie╠Ęciominutowych okres├│w dzisiejszych c╠üwiczen╠ü, rozpocznij te c╠üwiczenia od powt├│rzenia sobie dzisiejszej idei, a naste╠Ępnie zamknij oczy i szukaj w umys╠üle r├│z╠çnego rodzaju opisowych nazw, kt├│re okres╠ülaja╠Ę ciebie, zgodnie z tym, jak siebie widzisz. Do┼éa╠Ęcz wszystkie oparte na ego cechy, kt├│re sobie przypisujesz, pozytywne i negatywne, poz╠ça╠Ędane i niepoz╠ça╠Ędane, wspania┼ée czy upokarzaja╠Ęce. Wszystkie z nich sa╠Ę jednakowo nieprawdziwe, gdyz╠ç nie patrzysz na siebie oczami s╠üwie╠Ętos╠üci.

We wczes╠üniejszej cze╠Ęs╠üci okresu przeszukiwania umys┼éu be╠Ędziesz prawdopodobnie podkres╠ülac╠ü to, co uwaz╠çasz za bardziej negatywne aspekty twego postrzegania samego siebie. Jednak w kon╠ücowej cze╠Ęs╠üci okresu c╠üwiczen╠ü przez tw├│j umys┼é moga╠Ę przejs╠üc╠ü opisowe okres╠ülenia, kt├│re sa╠Ę bardziej nacechowane zarozumia┼éos╠ücia╠Ę i samochwalstwem. Spr├│buj zrozumiec╠ü, z╠çe kierunek twoich fantazji na tw├│j w┼éasny temat nie ma z╠çadnego znaczenia. Iluzje nie maja╠Ęz╠çadnej orientacji w rzeczywistos╠üci. One sa╠Ę tylko nieprawdziwe.

Odpowiednia, niewyselekcjonowana lista zastosowan╠ü dzisiejszej idei mog┼éaby byc╠ü naste╠Ępuja╠Ęca:

Widze╠Ę siebie jako narzucaja╠Ęcego sie╠Ę.

Widze╠Ę siebie jako przygne╠Ębionego.

Widze╠Ę siebie jako doznaja╠Ęcego poraz╠çki.

Widze╠Ę siebie jako zagroz╠çonego.

Widze╠Ę siebie jako bezradnego.

Widze╠Ę siebie jako zwycie╠Ęskiego.

Widze╠Ę siebie jako przegranego.

Widze╠Ę siebie jako dobroczyn╠üce╠Ę.

Widze╠Ę siebie jako cnotliwego.

Nie powinienes╠ü mys╠ülec╠ü o tych okres╠üleniach w spos├│b abstrakcyjny. One be╠Ęda╠Ę przychodzic╠ü ci na mys╠ül jako r├│z╠çne sytuacje, osoby i wydarzenia, w kt├│rych pojawia sie╠Ę twoja postac╠ü i przemyka przez tw├│j umys┼é. Zwr├│c╠ü uwage╠Ę na okres╠ülona╠Ę sytuacje╠Ę, kt├│ra ci sie╠Ę przydarza, rozpoznaj opisuja╠Ęce ja╠Ę okres╠ülenie lub okres╠ülenia, kt├│re odczuwasz jako odnosza╠Ęce sie╠Ę do twych reakcji na te╠Ę sytuacje╠Ę i zastosuj je do idei dzisiejszego dnia. Gdy juz╠ç nazwiesz kaz╠çda╠Ę z nich, dodaj:

Podczas d┼éuz╠çszych okres├│w c╠üwiczen╠ü be╠Ęda╠Ę prawdopodobnie wyste╠Ępowac╠ü przerwy, w kt├│rych nic szczeg├│lnego sie╠Ę nie zdarzy. Nie wyte╠Ęz╠çaj sie╠Ę, wymys╠ülaja╠Ęc jakies╠ü szczeg├│lne rzeczy aby wype┼énic╠ü te przerwy, ale tylko odpre╠Ęz╠ç sie╠Ę i powtarzaj powoli dzisiejsza╠Ę idee╠Ę, az╠ç cos╠ü ci samo przyjdzie do g┼éowy. Chociaz╠ç nic, co sie╠Ę pojawi tobie w umys╠üle, nie powinno byc╠ü ominie╠Ęte w c╠üwiczeniu, nic tez╠ç nie powinno byc╠ü ÔÇ×odgrzebywane” z wysi┼ékiem. Nie powinno sie╠Ę uz╠çywac╠ü ani si┼éy, ani ograniczenia.

Tak cze╠Ęsto, jak to tylko jest moz╠çliwe w cia╠Ęgu dnia, zwracaj uwage╠Ę na szczeg├│lna╠Ę ceche╠Ę lub cechy, jakie przypisujesz sobie w tym czasie i zastosuj do nich dzisiejsza╠Ę idee╠Ę, dodaja╠Ęc te╠Ę idee╠Ę w spos├│b podany powyz╠çej po wypowiedzeniu kaz╠çdej z tych cech. Jez╠çeli nic szczeg├│lnego nie przychodzi ci do g┼éowy, powtarzaj tylko sobie idee╠Ę dnia z zamknie╠Ętymi oczami.Lekcja 34
Lekcja 36

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>