Lekcja 350

Lekcja 349
Lekcja 351

Lekcja 350.

Listen to “LEKCJA 350 – Cuda odzwierciedlaj─ů wieczn─ů Mi┼éo┼Ť─ç Boga. Ofiarowa─ç je to pami─Öta─ç o Nim i dzi─Öki tej pami─Öci zbawia─ç ┼Ťwiat.” on Spreaker.

Cuda odzwierciedlaja╠Ę wieczna╠Ę Mi┼éos╠üc╠ü Boga. Oferowanie tych cud├│w przypomina o Nim, i poprzez te╠Ę pamie╠Ęc╠ü o Nim zbawia ten s╠üwiat.

To, co przebaczamy, staje sie╠Ę cze╠Ęs╠ücia╠Ę nas, zgodnie z tym, jak postrzegamy siebie. Syn Boga, be╠Ęda╠Ęc takim, jakim go stworzy┼ées╠ü, zawiera w sobie wszystko. Tylko dzie╠Ęki przebaczeniu moz╠çe on dotrzec╠ü do Twojej┬ápamie╠Ęci. Jego mys╠üli nie maja╠Ę wp┼éywu na to, czym on jest. Ale to, co on widzi, jest bezpos╠ürednim skutkiem jego mys╠üli. Zatem, m├│j Ojcze, chcia┼ébym sie╠Ę zwr├│cic╠ü do Ciebie. Tylko Twoja pamie╠Ęc╠ü mnie oswobodzi. I tylko moje przebaczenie naucza mnie, bym pozwoli┼é Twojej pamie╠Ęci powr├│cic╠ü do mnie i bym dawa┼é ja╠Ę z wdzie╠Ęcznos╠ücia╠Ę temu s╠üwiatu.

I w miare╠Ę gromadzenia cud├│w, kt├│re od Niego przychodza╠Ę, staniemy sie╠Ę naprawde╠Ę wdzie╠Ęczni. Albowiem gdy be╠Ędziemy Go pamie╠Ętac╠ü, zostanie nam przywr├│cony Jego Syn w rzeczywistos╠üci Mi┼éos╠üci.Lekcja 349
Lekcja 351

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>