Lekcja 351

Lekcja 350
Lekcja 352

Listen to “LEKCJA 351- M├│j bezgrzeszny brat jest moim przewodnikiem do pokoju. M├│j grzeszny brat jest moim przewodnikiem do b├│lu. Ujrz─Ö tego, kt├│rego p” on Spreaker.

14. Kim jestem?

Jestem Synem Boga, kompletnym, uzdrowionym i ca┼éym, promieniuja╠Ęcym s╠üwiat┼éem be╠Ęda╠Ęcym odzwierciedleniem Jego Mi┼éos╠üci. We mnie jest Jego stworzenie us╠üwie╠Ęcone i jest mu zagwarantowane wieczne z╠çycie. We mnie mi┼éos╠üc╠ü staje sie╠Ę doskona┼éa, strach jest niemoz╠çliwy i zostaje ustanowiona rados╠üc╠ü bez przeciwien╠üstwa. Jestem s╠üwie╠Ętym domem Samego Boga. Jestem Niebem, w kt├│rym Jego Mi┼éos╠üc╠ü mieszka. Jestem Sama╠Ę s╠üwie╠Ęta╠Ę Bezgrzesznos╠ücia╠Ę, poniewaz╠ç w mojej czystos╠üci zamieszkuje Jego Czystos╠üc╠ü.

Uz╠çycie przez nas s┼é├│w teraz juz╠ç sie╠Ę prawie kon╠üczy. Jednak w tych kon╠ücowych dniach tego jednego roku, kt├│ry podarowalis╠ümy razem Bogu, ty i ja, odnalez╠ülis╠ümy prosty cel, kt├│ry wsp├│┼édzielilis╠ümy. I w ten spos├│b po┼éa╠Ęczy┼ées╠ü sie╠Ę ze mna╠Ę tak, z╠çe tym, czym ja jestem, ty jestes╠ü r├│wniez╠ç. Prawda o tym, czym jestes╠ümy, nie da sie╠Ę wypowiedziec╠ü s┼éowami, ani nie da sie╠Ę jej opisac╠ü. Jednak moz╠çemy sobie us╠üwiadomic╠ü nasza╠Ę funkcje╠Ę tu, na ziemi, a takz╠çe s┼éowa, kt├│re moga╠Ę o niej opowiedziec╠ü, a takz╠çe jej nauczac╠ü, jes╠üli zilustrujemy te s┼éowa soba╠Ę, be╠Ęda╠Ęc ich przyk┼éadem.

Jestes╠ümy tymi, kt├│rzy przynosza╠Ę zbawienie. Akceptujemy nasza╠Ę role╠Ę jako zbawicieli s╠üwiata, kt├│ry poprzez nasze wsp├│lne przebaczenie zostaje odkupiony. I w ten spos├│b nasz dar jest nam dany. Spogla╠Ędamy na kaz╠çdego jak na brata i postrzegamy wszelkie rzeczy jako dobre i z╠çyczliwe. Nie poszukujemy z╠çadnej funkcji, kt├│ra istnieje za brama╠Ę Nieba. Wiedza powr├│ci, gdy juz╠ç odegramy swa╠Ę role╠Ę. Interesuje nas tylko serdeczne powitanie prawdy.

To poprzez nasze oczy widzenie Chrystusowe postrzega ten s╠üwiat jako uratowany od wszelkiej mys╠üli o grzechu. To poprzez nasze uszy s┼éyszymy G┼éos przemawiaja╠Ęcy w imieniu Boga, kt├│ry og┼éasza, z╠çe ten s╠üwiat jest bezgrzeszny. To nasze umys┼éy ┼éa╠Ęcza╠Ę sie╠Ę razem, gdy b┼éogos┼éawimy ten s╠üwiat. I z tej jednos╠üci, kt├│ra╠Ę osia╠Ęgne╠Ęlis╠ümy, wzywamy wszystkich naszych braci, prosza╠Ęc ich, by wsp├│┼édzielili nasz pok├│j i spoz╠çytkowali nasza╠Ę rados╠üc╠ü.

Jestes╠ümy s╠üwie╠Ętymi pos┼éan╠ücami Boga, kt├│rzy m├│wia╠Ę w Jego imieniu i niosa╠Ęc Jego S┼éowo kaz╠çdemu, kt├│rego On do nas przys┼éa┼é, uczymy sie╠Ę, z╠çe jest ono zapisane w naszych sercach. I tak zostaje zmienione nasze zdanie o celu, dla kt├│rego tu przybylis╠ümy i kt├│remu zamierzamy s┼éuz╠çyc╠ü. Przynosimy radosne wies╠üci Synowi Boga, kt├│ry mys╠üla┼é, z╠çe cierpia┼é. Teraz jest odkupiony. I gdy ujrzy juz╠ç, z╠çe brama Niebios stoi przed nim otworem, w├│wczas wejdzie tam i zniknie w Sercu Boga.

Lekcja 351.

M├│j bezgrzeszny brat jest moim przewodnikiem na drodze do pokoju. M├│j grzeszny brat jest moim przewodnikiem na drodze do b├│lu. I ujrze╠Ę tego, kt├│rego postanowie╠Ę widziec╠ü.

Kto jest moim bratem, jak nie Tw├│j s╠üwie╠Ęty Syn? I gdy postrzegam go jako grzesznika, og┼éaszam siebie grzesznikiem, a nie Synem Boga; samotnym i opuszczonym w przeraz╠çaja╠Ęcym s╠üwiecie. Jednak to postrzeganie jest tylko dokonanym przeze mnie wyborem, z kt├│rego moge╠Ę zrezygnowac╠ü. Moge╠Ę takz╠çe widziec╠ü mego brata jako bezgrzesznego, jako Twojego s╠üwie╠Ętego Syna. I dzie╠Ęki temu wyborowi postrzegam w┼éasna╠Ę bezgrzesznos╠üc╠ü, mojego wiecznego Pocieszyciela i Przyjaciela obok mnie, a moja╠Ę droge╠Ę jako wyraz╠üna╠Ę i bezpieczna╠Ę. Dokonaj wie╠Ęc wyboru dla mnie, m├│j Ojcze, poprzez Tw├│j G┼éos. Albowiem jedynie On dokonuje osa╠Ędu w Twoim Imieniu.Lekcja 350
Lekcja 352

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>