Lekcja 37

Lekcja 36
Lekcja 38

Lekcja 37.

Listen to “LEKCJA 37 – Moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü b┼éogos┼éawi s╠üwiat.” on Spreaker.

Moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü b┼éogos┼éawi ten s╠üwiat.

Idea ta zawiera pierwsze przeb┼éyski twojej prawdziwej funkcji na tym s╠üwiecie, czyli powodu, dla kt├│rego jestes╠ü tu. Twoim celem jest widziec╠ü ten s╠üwiat poprzez swoja╠Ę w┼éasna╠Ę s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü. W ten spos├│b zar├│wno ty, jak i ten s╠üwiat jestes╠ücie razem b┼éogos┼éawieni. Nikt nie traci, nic nie jest nikomu odebrane, kaz╠çdy zyskuje poprzez twoje s╠üwie╠Ęte widzenie. Ono oznacza koniec ofiary, poniewaz╠ç oferuje kaz╠çdemu wszystko, co mu sie╠Ę w pe┼éni nalez╠çy. I kaz╠çdy ma prawo do wszystkiego, poniewaz╠ç jest to jego prawo pierworodnego Syna Boga.

Nie ma innego sposobu usunie╠Ęcia idei ofiary z mys╠ülenia tego s╠üwiata. Jakikolwiek inny spos├│b widzenia widzenia tego s╠üwiata nieuchronnie prowadzi do z╠ça╠Ędania, by ten, kt├│ry patrzy na ten s╠üwiat, jakos╠ü za to zap┼éaci┼é. W rezultacie postrzegaja╠Ęcy cos╠ü straci. Nie be╠Ędzie mia┼é tez╠ç z╠çadnego poje╠Ęcia, dlaczego straci┼é. Jednak jego pe┼énia jest przywr├│cona jego s╠üwiadomos╠üci poprzez twoje widzenie. Twoja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü b┼éogos┼éawi go poprzez to, z╠çe o nic go nie prosi. Ci, kt├│rzy widza╠Ę siebie jako ca┼ékowitych, niczego od nikogo nie z╠ça╠Ędaja╠Ę.

Twoja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü jest zbawieniem tego s╠üwiata. Pozwala ona nauczac╠ü ten s╠üwiat, z╠çe jest on czyms╠ü jednym z toba╠Ę, nie poprzez prawienie mu kazan╠ü, nie poprzez m├│wienie mu czegokolwiek, ale tylko poprzez twoje spokojne rozpoznanie, z╠çe w twej s╠üwie╠Ętos╠üci wszystko jest wraz z toba╠Ę b┼éogos┼éawione.

Dzisiejsze cztery d┼éuz╠çsze okresy c╠üwiczen╠ü, kaz╠çdy wymagaja╠Ęcy od trzech do pie╠Ęciu minut c╠üwiczenia, rozpoczynaja╠Ę sie╠Ę powt├│rzeniem dzisiejszej idei, po kt├│rym naste╠Ępuje oko┼éo minuty rozgla╠Ędania sie╠Ę wok├│┼é siebie, podczas kt├│rego stosujesz te╠Ę idee╠Ę do wszystkiego co widzisz:

Moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü b┼éogos┼éawi to krzes┼éo.

Moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü b┼éogos┼éawi to okno.

Naste╠Ępnie zamknij swoje oczy i zastosuj te╠Ę dzisiejsza╠Ę mys╠ül przewodnia╠Ę do jakiejkolwiek osoby, kt├│ra ci przyjdzie do g┼éowy, uz╠çywaja╠Ęc jej imienia i m├│wia╠Ęc:

Moja ┼Ťwi─Öto┼Ť─ç b┼éogos┼éawi ciebie [imi─Ö].

Moz╠çesz kontynuowac╠ü te okresy c╠üwiczen╠ü z zamknie╠Ętymi oczami; moz╠çesz tez╠ç, jes╠üli tego pragniesz, znowu otworzyc╠ü swoje oczy i zastosowac╠ü te╠Ę dzisiejsza╠Ę idee╠Ę do zewne╠Ętrznego s╠üwiata; moz╠çesz r├│wniez╠ç na zmiane╠Ę stosowac╠ü ja╠Ę do tego co widzisz wok├│┼é i do tych, kt├│rzy sa╠Ę w twoich mys╠ülach lub tez╠ç moz╠çesz uz╠çyc╠ü dowolnych kombinacji tych dw├│ch faz zgodnie ze swoim upodobaniem. Okresy c╠üwiczen╠ü powinny sie╠Ę kon╠üczyc╠ü powt├│rzeniem idei z zamknie╠Ętymi oczami, a natychmiast potem drugi raz z otwartymi oczami.

Opr├│cz podstawowych czterech kilkuminutowych okres├│w c╠üwiczen╠ü, powinienes╠ü zastosowac╠ü kr├│tkie c╠üwiczenia, polegaja╠Ęce na powtarzaniu idei dnia dzisiejszego tak cze╠Ęsto, jak tylko moz╠çesz. Jest szczeg├│lnie pomocne, jes╠üli zastosujesz ja╠Ę do kaz╠çdego, kogo spotkasz, uz╠çywaja╠Ęc przy tym jego imienia. Jest niezbe╠Ędne by uz╠çyc╠ü tej idei do kaz╠çdego, kto wywo┼éuje w tobie wrogos╠üc╠ü lub inne niekorzystne reakcje. Zaoferuj mu┬ánatychmiast b┼éogos┼éawie┼ästwo twojej ┼Ťwi─Öto┼Ťci, by┼Ť m├│g┼é w ten spos├│b nauczy─ç si─Ö utrzymywa─ç j─ů w swej┬á┼Ťwiadomo┼Ťci.Lekcja 36
Lekcja 38

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>