Lekcja 40

Lekcja 39
Lekcja 41

Lekcja 40.

Listen to “LEKCJA 40 – Jestem b┼éogos┼éawiony jako Syn Boga.” on Spreaker.

Jestem błogosławiony jako Syn Boga.

Dzisiaj zaczniemy zapewniac╠ü cie╠Ę, z╠çe be╠Ęda╠Ęc tym, czym jestes╠ü, masz prawo do niekt├│rych szcze╠Ęs╠üliwych rzeczy. Nie sa╠Ę dzis╠ü wymagane d┼éugie okresy c╠üwiczen╠ü, ale tylko kr├│tkie, ale za to bardzo cze╠Ęste. Wskazane jest powtarzac╠ü je co dziesie╠Ęc╠ü minut i namawia sie╠Ę sie╠Ę ciebie bys╠ü pr├│bowa┼é trzymac╠ü sie╠Ę tego planu i stosowa┼é sie╠Ę do niego, gdy tylko jest to moz╠çliwe. Jes╠üli zapomnisz, pr├│buj jeszcze raz. Jes╠üli pojawi┼éy sie╠Ę d┼éuz╠çsze przerwy, pr├│buj ponownie. Kiedykolwiek sobie przypomnisz, pr├│buj znowu.

Nie musisz zamykac╠ü oczu w czasie c╠üwiczenia, chociaz╠ç gdy to uczynisz, prawdopodobnie uznasz to za bardziej pomocne. Z drugiej strony, moz╠çesz sie╠Ę znalez╠üc╠ü w cia╠Ęgu dnia w takich sytuacjach, w kt├│rych zamykanie oczu nie be╠Ędzie moz╠çliwe. Nie opuszczaj c╠üwiczenia z tego powodu. Moz╠çesz c╠üwiczyc╠ü ca┼ékiem dobrze w kaz╠çdych okolicznos╠üciach, jes╠üli naprawde╠Ę tego chcesz.

Dzisiejsze c╠üwiczenia zajmuja╠Ę ma┼éo czasu i nie wymagaja╠Ę wysi┼éku. Powtarzaj idee╠Ę dnia a naste╠Ępnie dodaj kilka cech, kt├│re utoz╠çsamiasz z byciem Synem Boga, odnosza╠Ęc je do siebie. Jedno z takich kolejnych zastosowan╠ü c╠üwiczenia mog┼éoby zawierac╠ü to:

Jestem błogosławiony jako Syn Boga.

Jestem szcze╠Ęs╠üliwy, spokojny, kochaja╠Ęcy i zadowolony.

Je┼Ťli w danej chwili masz ma┼éo czasu, powiedz tylko, ┼╝e jeste┼Ť b┼éogos┼éawiony, jako Syn Boga.Lekcja 39
Lekcja 41

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>