Lekcja 45

Lekcja 44
Lekcja 46

Lekcja 45.

Listen to “LEKCJA 45 ÔÇô Bo╠üg jest Umys┼éem, kto╠ürym mys╠üle╠Ę.” on Spreaker.

B├│g jest Umys┼éem, kt├│rym mys╠üle╠Ę.

Dzisiejsza idea zawiera klucz do tego, czym sa╠Ę twoje prawdziwe mys╠üli. Nie sa╠Ę one tym, co mys╠ülisz, z╠çe mys╠ülisz, tak jak to, co mys╠ülisz, z╠çe widzisz, nie jest w z╠çaden spos├│b powia╠Ęzane z widzeniem duchowym. Nie istnieje z╠çaden zwia╠Ęzek pomie╠Ędzy tym co jest prawdziwe, a tym, co mys╠ülisz, z╠çe jest prawdziwe. Nic, co uwaz╠çasz za swoje prawdziwe mys╠üli, nie przypomina pod z╠çadnym wzgle╠Ędem twoich prawdziwych mys╠üli. Nic, co mys╠ülisz, z╠çe widzisz, nie wykazuje z╠çadnego podobien╠üstwa do tego, co pokaz╠çe ci widzenie duchowe.

Mys╠ülisz Umys┼éem Boga. Zatem wsp├│┼édzielisz z Nim swoje mys╠üli, tak jak On wsp├│┼édzieli Swoje mys╠üli z toba╠Ę. Sa╠Ę to te same mys╠üli, poniewaz╠ç sa╠Ę one mys╠ülami tego samego Umys┼éu. Wsp├│┼édzielic╠ü oznacza czynic╠ü podobnym lub jednym. Mys╠üli, kt├│re mys╠ülisz Umys┼éem Boga nie opuszczaja╠Ę twego umys┼éu, poniewaz╠ç mys╠üli nie opuszczaja╠Ę swego z╠ür├│d┼éa. Zatem twoje mys╠üli sa╠Ę w Umys╠üle Boga tak jak i ty tam jestes╠ü. One sa╠Ę takz╠çe w twoim umys╠üle, gdzie On r├│wniez╠ç jest. Poniewaz╠ç jestes╠ü cze╠Ęs╠ücia╠Ę Jego Umys┼éu, zatem twoje mys╠üli sa╠Ę cze╠Ęs╠ücia╠Ę Jego Umys┼éu.

Gdzie zatem sa╠Ę twoje prawdziwe mys╠üli? Dzisiaj be╠Ędziemy pr├│bowac╠ü do nich sie╠Ęgna╠Ęc╠ü. Be╠Ędziemy musieli poszukac╠ü ich w twoim umys╠üle, poniewaz╠ç w┼éas╠ünie tam sie╠Ę one znajduja╠Ę. Musza╠Ę wcia╠Ęz╠ç tam byc╠ü, poniewaz╠ç nie mog┼éy opus╠ücic╠ü swego z╠ür├│d┼éa. To, co jest pomys╠ülane przez Umys┼é Boga, jest wieczne, be╠Ęda╠Ęc cze╠Ęs╠ücia╠Ę stworzenia.

Nasze trzy dzisiejsze pie╠Ęciominutowe okresy c╠üwiczen╠ü przybiora╠Ę taka╠Ę sama╠Ę og├│lna╠Ę forme╠Ę, jakiej uz╠çylis╠ümy w odniesieniu do wczorajszej idei. Be╠Ędziemy pr├│bowac╠ü opus╠ücic╠ü to, co nierzeczywiste i pr├│bowac╠ü poszukac╠ü tego, co rzeczywiste. Zaprzeczymy temu s╠üwiatu na rzecz prawdy. Nie pozwolimy mys╠ülom tego s╠üwiata nas powstrzymac╠ü. Nie pozwolimy wierzeniom tego s╠üwiata wmawiac╠ü nam, z╠çe to, czego B├│g chcia┼éby dla nas, jest niemoz╠çliwe. Zamiast tego be╠Ędziemy pr├│bowali rozpoznac╠ü, z╠çe moz╠çliwe jest dla nas tylko to, czego by chcia┼é dla nas B├│g.

Be╠Ędziemy takz╠çe pr├│bowali zrozumiec╠ü, z╠çe tylko to, co B├│g chcia┼éby, bys╠ümy czynili, jest tym, czego chcemy czynic╠ü. Istnieja╠Ę wszelkie powody do odczuwania pewnos╠üci, z╠çe odniesiemy dzis╠ü sukces. Taka jest Wola Boga.

Rozpocznij dzisiejsze c╠üwiczenia powtarzaja╠Ęc sobie idee╠Ę dnia i zamykaja╠Ęc przy tym oczy. Naste╠Ępnie przeznacz dos╠üc╠ü kr├│tki okres czasu na kilka swoich w┼éasnych mys╠üli, pamie╠Ętaja╠Ęc przy tym o tej idei i zachowuja╠Ęc ja╠Ę w swym umys╠üle. Gdy juz╠ç dodasz cztery do pie╠Ęciu w┼éasnych mys╠üli do idei dnia, powt├│rz ja╠Ę jeszcze raz i powiedz do siebie ┼éagodnie:

Moje prawdziwe my┼Ťli s─ů w mym umy┼Ťle. Chcia┼ébym je odnale┼║─ç.

Naste╠Ępnie pr├│buj wykroczyc╠ü poza wszystkie nieprawdziwe mys╠üli, kt├│re zas┼éaniaja╠Ę prawde╠Ę w twym umys╠üle i sie╠Ęgnij do wiecznos╠üci.

Pod wszystkimi bezsensownymi mys╠ülami i szalonymi ideami, kt├│rymi zas╠ümieci┼ées╠ü sw├│j umys┼é, znajduja╠Ę sie╠Ę te mys╠üli, kt├│re na pocza╠Ętku mys╠üla┼ées╠ü z Bogiem. One sa╠Ę tez╠ç teraz w twoim umys╠üle, zupe┼énie nie zmienione. Be╠Ęda╠Ę zawsze w twym umys╠üle, dok┼éadnie takie, jakie zawsze by┼éy. Wszystko, co pomys╠üla┼ées╠ü od tego czasu, be╠Ędzie sie╠Ę zmieniac╠ü, ale Podstawa, na kt├│rej wszystko spoczywa, jest ca┼ékowicie niezmienna.

To w┼éas╠ünie w strone╠Ę tej Podstawy sa╠Ę kierowane dzisiejsze c╠üwiczenia. Tu jest tw├│j umys┼é po┼éa╠Ęczony z Umys┼éem Boga. Tu twoje mys╠üli pozostaja╠Ę w jednos╠üci z Jego Mys╠ülami. Do tego rodzaju c╠üwiczenia potrzeba tylko jednej rzeczy: zbliz╠ç sie╠Ę do tych mys╠üli, jakbys╠ü by┼é o┼étarzem pos╠üwie╠Ęconym w Niebie Bogu Ojcu i Bogu Synowi. Albowiem w┼éas╠ünie takie jest to miejsce, do kt├│rego pr├│bujesz dotrzec╠ü. Na razie prawdopodobnie be╠Ędziesz niezdolny us╠üwiadomic╠ü sobie, jak wysoko starasz sie╠Ę zajs╠üc╠ü. Jednak nawet z tym niewielkim rozumieniem, kt├│re juz╠ç osia╠Ęgna╠Ę┼ées╠ü, powinienes╠ü zdo┼éac╠ü sobie przypomniec╠ü, z╠çe nie jest to bezuz╠çyteczna gra, ale c╠üwiczenie w s╠üwie╠Ętos╠üci i pr├│ba osia╠Ęgnie╠Ęcia Kr├│lestwa Niebios.

W kr├│tkich c╠üwiczeniach pr├│buj zapamie╠Ętac╠ü, jak waz╠çne jest dla ciebie zrozumienie s╠üwie╠Ętos╠üci umys┼éu, kt├│ry mys╠üli z Bogiem. Gdy be╠Ędziesz powtarza┼é idee╠Ę przewodnia╠Ę w cia╠Ęgu dnia, pos╠üwie╠Ęc╠ü minute╠Ę lub dwie na docenienie s╠üwie╠Ętos╠üci twego umys┼éu. Odsun╠ü na bok, chociaz╠ç przelotnie, wszystkie mys╠üli, kt├│re nie sa╠Ę warte Tego, Kt├│rego gospodarzem jestes╠ü. I podzie╠Ękuj Mu za mys╠üli, kt├│re mys╠üli On z toba╠Ę.Lekcja 44
Lekcja 46

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>