Lekcja 49

Lekcja 48
Lekcja 50

Lekcja 49.

Listen to “LEKCJA 49 – G┼éos Bo┼╝y m├│wi do mnie przez ca┼éy dzie┼ä.” on Spreaker.

Głos Boga mówi do mnie przez cały dzień.

Jest ca┼ékiem moz╠çliwe, by s┼éuchac╠ü G┼éosu Boga przez ca┼éy dzien╠ü bez przerywania w jakikolwiek spos├│b swojej zwyk┼éej aktywnos╠üci. Cze╠Ęs╠üc╠ü twojego umys┼éu, w kt├│rej mieszka prawda, jest w sta┼éej ┼éa╠Ęcznos╠üci z Bogiem, niezalez╠çnie od tego, czy jestes╠ü tego s╠üwiadomy, czy nie. Istnieje takz╠çe druga cze╠Ęs╠üc╠ü twego umys┼éu, kt├│ra funkcjonuje w tym s╠üwiecie i stosuje sie╠Ę do praw tego s╠üwiata. Ta cze╠Ęs╠üc╠ü jest stale rozproszona, z╠üle zorganizowana i nie jest ona niczego pewna.

Cze╠Ęs╠üc╠ü, kt├│ra s┼éucha G┼éosu Boga, jest spokojna, zr├│wnowaz╠çona i ca┼ékowicie wszystkiego pewna. Jest to naprawde╠Ę jedyna cze╠Ęs╠üc╠ü, kt├│ra istnieje. Ta druga cze╠Ęs╠üc╠ü jest dzika╠Ę iluzja╠Ę, ob┼éa╠Ękana╠Ę i szalona╠Ę oraz pod kaz╠çdym wzgle╠Ędem nierzeczywista╠Ę. Staraj sie╠Ę dzisiaj jej nie s┼éuchac╠ü. Pr├│buj utoz╠çsamic╠ü sie╠Ę z ta╠Ę cze╠Ęs╠ücia╠Ę twego umys┼éu, gdzie rza╠Ędzi wiecznie cisza i spok├│j. Spr├│buj us┼éyszec╠ü wo┼éaja╠Ęcy do ciebie z mi┼éos╠ücia╠Ę G┼éos Boga, kt├│ry ci przypomina, z╠çe tw├│j Stw├│rca nie zapomnia┼é o Swoim Synu.

Be╠Ędziemy potrzebowac╠ü co najmniej czterech pie╠Ęciominutowych sesji c╠üwiczeniowych, a nawet wie╠Ęcej, jes╠üli to moz╠çliwe. Spr├│bujemy rzeczywis╠ücie us┼éyszec╠ü G┼éos Boz╠çy, przypominaja╠Ęcy ci o Nim i o twojej Jaz╠üni. Be╠Ędziemy podchodzic╠ü do tych najszcze╠Ęs╠üliwszych i najs╠üwie╠Ętszych mys╠üli z zaufaniem, wiedza╠Ęc, z╠çe czynia╠Ęc tak, ┼éa╠Ęczymy nasza╠Ę wole╠Ę z Wola╠Ę Boga. On chce, bys╠ü s┼éucha┼é Jego G┼éosu. Da┼é ci go po to, bys╠ü go us┼éysza┼é.

S┼éuchaj w g┼ée╠Ębokiej ciszy. Ba╠Ędz╠ü bardzo spokojny i otw├│rz sw├│j umys┼é. Porzuc╠ü wszelkie ha┼éas╠üliwe piski i chore wyobraz╠çenia, kt├│re przykrywaja╠Ę twoje prawdziwe mys╠üli i przys┼éaniaja╠Ę tw├│j wieczny zwia╠Ęzek z Bogiem. Zatop sie╠Ę g┼ée╠Ęboko w pokoju, kt├│ry czeka na ciebie poza szalonymi i burzliwymi mys╠ülami oraz widokami i dz╠üwie╠Ękami tego ob┼éa╠Ękanego s╠üwiata. Ty do niego nie nalez╠çysz. Pr├│bujemy dotrzec╠ü do twojego prawdziwego domu. Pr├│bujemy dotrzec╠ü do miejsca, gdzie naprawde╠Ę jestes╠ü mile witany. Pr├│bujemy dotrzec╠ü do Boga.

Nie zapomnij powtarzac╠ü dzisiejszej idei bardzo cze╠Ęsto. Czyn╠ü to z otwartymi oczami, jes╠üli jest to konieczne, ale zamknij je, gdy jest to tylko moz╠çliwe. Gdy tylko moz╠çesz, usia╠Ędz╠ü w milczeniu ii powtarzaj dzisiejsza╠Ę idee╠Ę, zamykaja╠Ęc swe oczy na ten s╠üwiat i us╠üwiadamiaja╠Ęc sobie, z╠çe zapraszasz G┼éos Boga, by do ciebie przem├│wi┼é.Lekcja 48
Lekcja 50

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>