Lekcja 50

Lekcja 49
Lekcja 51

Lekcja 50.

Listen to “LEKCJA 50 ÔÇô Jestem podtrzymywany Mi┼éos╠ücia╠Ę Boga.” on Spreaker.

Jestem utrzymywany przez miłość Boga.

W tym w┼éas╠ünie jest odpowiedz╠ü na kaz╠çdy problem, przed kt├│rym staniesz dzis╠ü, jutro i w kaz╠çdym czasie. Be╠Ęda╠Ęc na tym s╠üwiecie wierzysz, z╠çe jestes╠ü utrzymywany przez wszystko, tylko nie przez Boga. Twoja wiara opiera sie╠Ę na najbardziej b┼éahych i szalonych symbolach: pigu┼ékach, pienia╠Ędzach, ubraniach ÔÇ×ochronnych”, wp┼éywach, prestiz╠çu, byciu lubianym, znajomos╠üciach z ÔÇ×w┼éas╠üciwymi” ludz╠ümi i niekon╠ücza╠Ęcej sie╠Ę lis╠ücie nicos╠üci, kt├│ra╠Ę obdarzasz magiczna╠Ę moca╠Ę.

Wszystkie te rzeczy sa╠Ę twoimi zamiennikami Mi┼éos╠üci Boga. Wszystkie te rzeczy sa╠Ę wysoko cenione, by zagwarantowac╠ü twe utoz╠çsamienie sie╠Ę z cia┼éem. Sa╠Ę one pies╠üniami pochwalnymi dla ego. Nie pok┼éadaj swej wiary w to, co bezwartos╠üciowe. Taka wiara cie╠Ę nie utrzyma.

Tylko Mi┼éos╠üc╠ü Boga ochroni cie╠Ę w kaz╠çdych okolicznos╠üciach. Ona wycia╠Ęgnie cie╠Ę z kaz╠çdego k┼éopotu i kaz╠çdego nieszcze╠Ęs╠ücia i wzniesie cie╠Ę ponad wszelkie niebezpieczen╠üstwa jakie postrzega ten s╠üwiat do s╠ürodowiska, gdzie panuje doskona┼éy pok├│j i bezpieczen╠üstwo. Przeniesie cie╠Ę w stan umys┼éu, kt├│remu nic nie moz╠çe zagrozic╠ü, kt├│rego nic nie moz╠çe naruszyc╠ü i gdzie nic nie moz╠çe przeszkodzic╠ü wiecznemu spokojowi Syna Boga.

Nie pok┼éadaj swej wiary w iluzje. One cie╠Ę zawioda╠Ę. Skieruj ca┼éa╠Ę swa╠Ę wiare╠Ę w strone╠Ę Mi┼éos╠üci Boga w tobie, kt├│re jest wieczna, niezmienna i zawsze niezawodna. To jest odpowiedz╠ü, kt├│rej musisz dzis╠ü stawic╠ü czo┼éo. Dzie╠Ęki Mi┼éos╠üci Boga w tobie moz╠çesz pokonac╠ü wszystkie pozorne trudnos╠üci bez wysi┼éku i w niezachwianej pewnos╠üci. Powtarzaj to dzis╠ü sobie cze╠Ęsto. Jest to deklaracja uwolnienia od wiary w boz╠çki. Jest to twe potwierdzenie prawdy o sobie.

Pozw├│l, by idea dnia dzisiejszego g┼ée╠Ęboko zapad┼éa w twoja╠Ę s╠üwiadomos╠üc╠ü na pie╠Ęc╠ü minut, dwa razy w cia╠Ęgu dnia, rano i wieczorem. Powtarzaj ja╠Ę, mys╠ül o niej, pozw├│l by pojawi┼éy sie╠Ę powia╠Ęzane z nia╠Ę mys╠üli, aby pomog┼éy ci rozpoznac╠ü jej prawdziwos╠üc╠ü i dopus╠üc╠ü by pok├│j os┼éoni┼é cie╠Ę niezawodna╠Ę ochrona╠Ę. Niech z╠çadne b┼éahe i g┼éupie mys╠üli nie przeszkadzaja╠Ę s╠üwie╠Ętemu umys┼éowi Syna Boga. Takie jest Kr├│lestwo Niebieskie. Takie jest to miejsce odpoczynku, gdzie tw├│j Ojciec umies╠üci┼é cie╠Ę na zawsze.Lekcja 49
Lekcja 51

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>