Lekcja 56

Lekcja 55
Lekcja 57

Lekcja 56.

Listen to “LEKCJA 56 – powt├│rzenia lekcji 26-30” on Spreaker.

Nasze dzisiejsze powt├│rzenie zawiera naste╠Ępuja╠Ęce idee:

26. Moje atakuja╠Ęce mys╠üli atakuja╠Ę moja╠Ę niezniszczalnos╠üc╠ü.

Jak moge╠Ę wiedziec╠ü kim jestem, jes╠üli postrzegam siebie jako wcia╠Ęz╠ç atakowanego? B├│l, choroba, strata, staros╠üc╠ü i s╠ümierc╠ü wydaja╠Ę sie╠Ę byc╠ü wcia╠Ęz╠ç dla mnie zagroz╠çeniem. Wszystkie me nadzieje, z╠çyczenia i plany wydaja╠Ę sie╠Ę byc╠ü na ┼éasce s╠üwiata, kt├│rego nie kontroluje╠Ę. Jednak pe┼éne bezpieczen╠üstwo i ca┼ékowite spe┼énienie sa╠Ę moim dziedzictwem. Pr├│bowa┼éem pozbawic╠ü sie╠Ę mojego dziedzictwa w zamian za ten s╠üwiat, kt├│ry widze╠Ę. Ale B├│g zachowa┼é dla mnie me dziedzictwo. Moje w┼éasne prawdziwe mys╠üli naucza╠Ę mnie czym ono jest.

27. Chce╠Ę nade wszystko widziec╠ü.

Uznaja╠Ęc, z╠çe to, co widze╠Ę, odzwierciedla to, czym mys╠üle╠Ę, z╠çe jestem, zdaje╠Ę sobie sprawe╠Ę z tego, iz╠ç widzenie duchowe jest moja╠Ę najwie╠Ększa╠Ę potrzeba╠Ę. Ten s╠üwiat, kt├│ry widze╠Ę, potwierdza przeraz╠çaja╠Ęca╠Ę nature╠Ę wyobraz╠çenia samego siebie, jakie wytworzy┼éem. Jes╠üli chcia┼ébym przypomniec╠ü sobie kim jestem, w├│wczas staje sie╠Ę sprawa╠Ę zasadnicza╠Ę, bym pozwoli┼é odejs╠üc╠ü temu wyobraz╠çeniu o sobie. Kiedy zasta╠Ępi je prawda, be╠Ędzie mi z pewnos╠ücia╠Ę dane widzenie duchowe. I poprzez to widzenie be╠Ęde╠Ę spogla╠Ęda┼é na s╠üwiat i na siebie z wyrozumia┼éos╠ücia╠Ę i mi┼éos╠ücia╠Ę.

28. Nade wszystko chce╠Ę widziec╠ü inaczej.

S╠üwiat, kt├│ry widze╠Ę, utrzymuje moje przeraz╠çaja╠Ęce widzenie samego siebie na swoim miejscu i gwarantuje jego kontynuacje╠Ę. Jes╠üli widze╠Ę ten s╠üwiat tak, jak widze╠Ę go teraz, prawda nie moz╠çe wejs╠üc╠ü do mojej s╠üwiadomos╠üci. Chcia┼ébym, aby drzwi, przez kt├│re moz╠çna wykroczyc╠ü poza ten s╠üwiat, zosta┼éy dla mnie otwarte, abym m├│g┼é spojrzec╠ü na to, co jest za nimi i ujrzec╠ü s╠üwiat, kt├│ry odzwierciedla Mi┼éos╠üc╠ü Boga.

29. B├│g jest we wszystkim co widze╠Ę.

Za kaz╠çdym wyobraz╠çeniem, jakie wytworzy┼éem, kryje sie╠Ę niezamieniona prawda. Za kaz╠çda╠Ę zas┼éona╠Ę, jaka╠Ę na┼éoz╠çy┼éem na twarz mi┼éos╠üci, pozostaje jej niezaciemnione s╠üwiat┼éo. Poza moimi wszelkimi szalonymi z╠çyczeniami istnieje moja wola, zjednoczona z Wola╠Ę mojego Ojca. B├│g jest wcia╠Ęz╠ç i na zawsze wsze╠Ędzie i we wszystkim. I my, kt├│rzy jestes╠ümy Jego cze╠Ęs╠ücia╠Ę, przejrzymy wszystkie pozory i rozpoznamy znajduja╠Ęca╠Ę sie╠Ę ponad nimi prawde╠Ę.

30. B├│g jest we wszystkim co widze╠Ę, poniewaz╠ç B├│g jest w moim umys╠üle.

W moim w┼éasnym umys╠üle, poza wszelkimi moimi szalonymi mys╠ülami o oddzieleniu i o ataku, jest wiedza o tym, z╠çe wszystko jest na zawsze zjednoczone. Nie utraci┼éem wiedzy o tym, Kim jestem, albowiem tylko o niej zapomnia┼éem. Jest ona utrzymywana dla mnie w Umys╠üle Boga, kt├│ry nie opus╠üci┼é Swoich Mys╠üli. I ja, kt├│ry jestem pos╠ür├│d nich, stanowie╠Ę jednos╠üc╠ü z nimi i jednos╠üc╠ü z Nim.Lekcja 55
Lekcja 57

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>