Lekcja 58

Lekcja 57
Lekcja 59

Lekcja 58.

Listen to “LEKCJA 58 – powt├│rzenia lekcji 36-40” on Spreaker.

Te idee sa╠Ę przeznaczone do powt├│rzenia na dzis╠ü:

36. Moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü obejmuje wszystko, co widze╠Ę.

Postrzeganie prawdziwego s╠üwiata przybywa niewa╠Ętpliwie z mojej s╠üwie╠Ętos╠üci. Przebaczaja╠Ęc, nie widze╠Ę juz╠ç d┼éuz╠çej siebie jako winnego. Moge╠Ę zaakceptowac╠ü niewinnos╠üc╠ü, kt├│ra jest prawda╠Ę o mnie. S╠üwie╠Ętos╠üc╠ü tego s╠üwiata, widziana oczami zrozumienia, jest wszystkim co widze╠Ę, poniewaz╠ç moge╠Ę tworzyc╠ü obrazy tylko takich mys╠üli, kt├│re na sw├│j temat utrzymuje╠Ę.

37. Moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü b┼éogos┼éawi s╠üwiat.

Postrzeganie mojej s╠üwie╠Ętos╠üci nie b┼éogos┼éawi tylko mnie samego. Wszyscy i wszystko, co widze╠Ę w jej s╠üwietle, wsp├│┼édzieli rados╠üc╠ü, jaka╠Ę ona mi przynosi. Nie istnieje nic, co znajduje sie╠Ę poza ta╠Ę rados╠ücia╠Ę, poniewaz╠ç nie istnieje nic, co nie wsp├│┼édzieli mojej s╠üwie╠Ętos╠üci. Gdy rozpoznaje╠Ę swoja╠Ę s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü, w├│wczas s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü s╠üwiata┬ánaprawd─Ö opromienia ka┼╝dego.

38. Nie istnieje nic, czego by moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü nie mog┼éa uczynic╠ü.

Moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü ma nieograniczona╠Ę moc uzdrawiania, poniewaz╠ç jej zbawcza moc nie ma granic. A c├│z╠ç jest takiego do zbawienia, jak nie iluzje? A czym sa╠Ę wszelkie iluzje, jak nie b┼ée╠Ędnymi ideami na m├│j w┼éasny temat? Moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü niweczy je wszystkie poprzez potwierdzenie prawdy o mnie. W obecnos╠üci mej s╠üwie╠Ętos╠üci, kt├│ra╠Ę wsp├│┼édziele╠Ę z Samym Bogiem, wszystkie boz╠çki znikaja╠Ę.

39. Moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü jest mym zbawieniem.

Moja s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü jest moim zbawieniem, poniewaz╠ç zbawia mnie ona od wszelkiej winy, a uznanie mojej s╠üwie╠Ętos╠üci jest uznaniem mego zbawienia. Jest ona takz╠çe uznaniem zbawienia tego s╠üwiata. Gdy tylko akceptuje╠Ę moja╠Ę s╠üwie╠Ętos╠üc╠ü, nic nie moz╠çe mnie przestraszyc╠ü. A poniewaz╠ç jestem nieustraszony, wszyscy musza╠Ę wsp├│┼édzielic╠ü moje zrozumienie, kt├│re jest darem Boz╠çym dla mnie i dla tego s╠üwiata.

40. Jestem błogosławiony jako Syn Boga.

W┼éas╠ünie w tym tkwi moje domaganie sie╠Ę wszelkiego dobra i tylko dobra. Jestem b┼éogos┼éawiony jako Syn Boga. Wszystko co dobre jest moje, poniewaz╠ç to w┼éas╠ünie B├│g mi przeznaczy┼é. Nie moge╠Ę cierpiec╠ü z powodu straty, ub├│stwa czy b├│lu, z powodu tego, Kim jestem. M├│j Ojciec mnie wspiera, chroni i kieruje mna╠Ę we wszystkim. Jego opieka nade mna╠Ę jest nieskon╠üczona i pozostaje ze mna╠Ę na zawsze. Jestem wiecznie b┼éogos┼éawiony jako Syn Boga.Lekcja 57
Lekcja 59

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>