Lekcja 60

Lekcja 59
Lekcja 61

Lekcja 60.

Listen to “LEKCJA 60 – powt├│rzenie lekcji 46-50” on Spreaker.

Oto idee do powtórzenia na dziś:

46. B├│g jest Mi┼éos╠ücia╠Ę, w kt├│rej przebaczam.

B├│g nie przebacza, poniewaz╠ç nigdy nie pote╠Ępi┼é. Niewinni nie moga╠Ę obwiniac╠ü i ci, kt├│rzy zaakceptowali ich niewinnos╠üc╠ü, nie maja╠Ę nic do przebaczania. Jednak przebaczenie jest s╠ürodkiem, poprzez kt├│ry rozpoznam moja╠Ę niewinnos╠üc╠ü. Jest ono odzwierciedleniem Boz╠çej Mi┼éos╠üci na ziemi. Ono przeniesie mnie tak blisko Nieba, z╠çe Mi┼éos╠üc╠ü Boga moz╠çe tam mnie dosie╠Ęgna╠Ęc╠ü i przenies╠üc╠ü do Niego.

47. B├│g jest si┼éa╠Ę, kt├│rej ufam.

Nie przebaczam dzie╠Ęki mojej w┼éasnej sile╠Ę. Przebaczam dzie╠Ęki sile Boga we mnie, kt├│ra╠Ę sobie przypominam w┼éas╠ünie wtedy, gdy przebaczam. Kiedy zaczynam widziec╠ü, rozpoznaje╠Ę Jego odbicie na ziemi. Przebaczam wszystkim, poniewaz╠ç czuje╠Ę w sobie poruszenie Jego si┼éy. I zaczynam przypominac╠ü sobie Mi┼éos╠üc╠ü, o kt├│rej niegdys╠ü postanowi┼éem zapomniec╠ü, ale kt├│ra nie zapomnia┼éa o mnie.

48. Nie ma sie╠Ę czego bac╠ü.

Jak bezpiecznie be╠Ędzie s╠üwiat wygla╠Ędac╠ü, gdy be╠Ęde╠Ę m├│g┼é go zobaczyc╠ü! Nie be╠Ędzie podobny do niczego, co teraz zdaje mi sie╠Ę, z╠çe widze╠Ę. Wszyscy i wszystko be╠Ędzie sk┼éaniac╠ü sie╠Ę ku mnie by mnie b┼éogos┼éawic╠ü. A ja uznam kaz╠çdego za swego najdroz╠çszego Przyjaciela. Co mog┼éoby byc╠ü przeraz╠çaja╠Ęce w s╠üwiecie, kt├│remu przebaczy┼éem i kt├│ry mi przebaczy┼é?

49. Głos Boży przemawia do mnie przez cały dzień.

Nie ma takiej chwili, w kt├│rej G┼éos Boga przestaje wzywac╠ü mnie do przebaczenia, aby mnie zbawic╠ü. Nie ma takiej chwili, w kt├│rej Jego G┼éos zawodzi w kierowaniu moimi mys╠ülami, przewodza╠Ęc mym dzia┼éaniom i prowadza╠Ęc moje stopy. Zbliz╠çam sie╠Ę pewnym krokiem do prawdy. Nie moge╠Ę is╠üc╠ü nigdzie indziej, poniewaz╠ç G┼éos Boga jest jedynym G┼éosem i jedynym Przewodnikiem, kt├│ry zosta┼é dany Jego Synowi.

50. Jestem utrzymywany przez Miłość Boga.

Gdy s┼éucham G┼éosu Boga, jestem utrzymywany Jego Mi┼éos╠ücia╠Ę. Gdy otwieram swoje oczy, Jego Mi┼éos╠üc╠ü os╠üwietla ten s╠üwiat, bym go m├│g┼é zobaczyc╠ü. Gdy przebaczam, Jego Mi┼éos╠üc╠ü przypomina mi, z╠çe Jego Syn jest bezgrzeszny. I gdy spogla╠Ędam na ten s╠üwiat poprzez widzenie duchowe, kt├│re On mi da┼é, przypominam sobie, z╠çe jestem Jego Synem.Lekcja 59
Lekcja 61

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>