Lekcja 62

Lekcja 61
Lekcja 63

Lekcja 62.

Listen to “LEKCJA 62 – Przebaczenie to moja funkcja, poniewaz╠ç jestem s╠üwiat┼éos╠ücia╠Ę s╠üwiata.” on Spreaker.

Moja╠Ę funkcja╠Ę, jako s╠üwiat┼éos╠üci s╠üwiata, jest przebaczenie.

To w┼éas╠ünie twoje przebaczenie przeniesie ten s╠üwiat ciemnos╠üci do s╠üwiat┼éa. To w┼éas╠ünie twe przebaczenie pozwala ci rozpoznac╠ü to s╠üwiat┼éo, dzie╠Ęki kt├│remu widzisz. Przebaczenie stanowi demonstracje╠Ę tego, z╠çe jestes╠ü s╠üwiat┼éos╠ücia╠Ę s╠üwiata. Dzie╠Ęki twemu przebaczeniu prawda o tobie rzeczywis╠ücie powraca do twej pamie╠Ęci. Zatem w twym przebaczeniu lez╠çy twe zbawienie.

Iluzje na w┼éasny temat i ten s╠üwiat stanowia╠Ę jednos╠üc╠ü. Dlatego w┼éas╠ünie wszelkie przebaczenie jest darem z┼éoz╠çonym samemu sobie. Twoim celem jest odkryc╠ü, kim jestes╠ü, albowiem wypar┼ées╠ü sie╠Ę w┼éasnej Toz╠çsamos╠üci, atakuja╠Ęc stworzenie i jego Stw├│rce╠Ę. Teraz uczysz sie╠Ę jak przypomniec╠ü sobie prawde╠Ę. Albowiem ten atak musi byc╠ü zasta╠Ępiony przez przebaczenie, aby mys╠üli o z╠çyciu mog┼éy zasta╠Ępic╠ü mys╠üli o s╠ümierci.

Pamie╠Ętaj, z╠çe wraz z kaz╠çdym atakiem przywo┼éujesz swa╠Ę w┼éasna╠Ę s┼éabos╠üc╠ü, a zawsze gdy przebaczasz, przywo┼éujesz si┼ée╠Ę Chrystusa w tobie. Czy zatem nie zaczynasz juz╠ç rozumiec╠ü, co sprawi tobie przebaczenie? Usunie ono z twego umys┼éu wszelkie poczucie s┼éabos╠üci, przecia╠Ęz╠çenia i zme╠Ęczenia. Usunie wszelki strach,┬áwszelkie poczucie winy i wszelki b├│l. Przywr├│ci niezniszczalnos╠üc╠ü i moc, jaka╠Ę B├│g da┼é Swemu Synowi, do twej s╠üwiadomos╠üci.

Z rados╠ücia╠Ę rozpocznijmy i zakon╠üczmy dzisiejszy dzien╠ü c╠üwicza╠Ęc dzisiejsza╠Ę idee╠Ę i stosuja╠Ęc ja╠Ę przez ca┼éy dzien╠ü tak cze╠Ęsto jak jest to moz╠çliwe. Ona pomoz╠çe uczynic╠ü ten dzien╠ü tak szcze╠Ęs╠üliwym dla ciebie, jak B├│g pragnie, bys╠ü by┼é. Ona pomoz╠çe tez╠ç tym, kt├│ry znajduja╠Ę sie╠Ę wok├│┼é ciebie, jak r├│wniez╠ç i tym, kt├│rzy wydaja╠Ę sie╠Ę byc╠ü bardzo daleko od ciebie, zar├│wno w czasie, jak i w przestrzeni, we wsp├│┼édzieleniu tego szcze╠Ęs╠ücia wraz z toba╠Ę.

Tak cze╠Ęsto jak potrafisz, z zamknie╠Ętymi oczami, jes╠üli to moz╠çliwe, m├│w dzis╠ü do siebie:

Moja╠Ę funkcja╠Ę, jako s╠üwiat┼éos╠üci s╠üwiata, jest przebaczenie. Chcia┼ébym wype┼énic╠ü te╠Ę funkcje╠Ę, bym m├│g┼é byc╠ü szcze╠Ęs╠üliwy.

Naste╠Ępnie pos╠üwie╠Ęc╠ü minute╠Ę lub dwie na rozwaz╠çanie swej funkcji i szcze╠Ęs╠ücia oraz uwolnienia, jakie ona tobie przyniesie. Pozw├│l powia╠Ęzanym z tym mys╠ülom na swobodne pojawianie sie╠Ę, poniewaz╠ç twoje serce rozpozna te s┼éowa i tw├│j umys┼é ma s╠üwiadomos╠üc╠ü, z╠çe sa╠Ę one prawdziwe. Gdyby twoja uwaga ulega┼éa rozproszeniu lub gdzies╠ü b┼éa╠Ędzi┼éa, powt├│rz dzisiejsza╠Ę idee╠Ę i dodaj:

Chcia┼ébym o tym pami─Öta─ç, poniewa┼╝ chc─Ö by─ç szcz─Ö┼Ťliwy.Lekcja 61
Lekcja 63

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>