Lekcja 66

Lekcja 65
Lekcja 67

Lekcja 66.

Listen to “LEKCJA 66 – Moje szcze╠Ęs╠ücie i moja funkcja to jedno.” on Spreaker.

Moje szcze╠Ęs╠ücie i moja funkcja stanowia╠Ę jednos╠üc╠ü.

Z pewnos╠ücia╠Ę zauwaz╠çy┼ées╠ü, z╠çe ostatnie lekcje podkres╠ülaja╠Ę zwia╠Ęzek mie╠Ędzy wype┼énianiem twej funkcji i osia╠Ęgnie╠Ęciem szcze╠Ęs╠ücia. Jest tak dlatego, z╠çe ty naprawde╠Ę nie postrzegasz tej zalez╠çnos╠üci. Jednak to jest cos╠ü wie╠Ęcej, niz╠ç tylko jakies╠ü powia╠Ęzanie mie╠Ędzy nimi; one sa╠Ę tym samym. Ich formy r├│z╠çnia╠Ę sie╠Ę, ale tres╠üc╠ü jest jednakowa.

Ego prowadzi nieustaja╠Ęca╠Ę bitwe╠Ę z Duchem S╠üwie╠Ętym w podstawowej kwestii dotycza╠Ęcej tego, co jest twoja╠Ę funkcja╠Ę. Tak wie╠Ęc prowadzi sta┼éa╠Ę bitwe╠Ę z Duchem S╠üwie╠Ętym na temat tego, co jest twoim szcze╠Ęs╠üciem. Nie jest to bitwa dwustronna. Ego atakuje, ale Duch S╠üwie╠Ęty nie odpowiada atakiem. On zna twoja╠Ę funkcje╠Ę. Wie, z╠çe jest ona twym szcze╠Ęs╠üciem.

Dzisiaj be╠Ędziemy pr├│bowac╠ü wykroczyc╠ü poza te╠Ę ca┼ékowicie bezsensowna╠Ę walke╠Ę i zbliz╠çyc╠ü sie╠Ę do prawdy o twej funkcji. Nie be╠Ędziemy sie╠Ę wdawac╠ü w nic nie znacza╠Ęce spory na temat tego, czym ona jest. Nie be╠Ędziemy sie╠Ę angaz╠çowac╠ü w daremne pr├│by definiowania szcze╠Ęs╠ücia i okres╠ülania sposob├│w jego osia╠Ęgnie╠Ęcia. Nie be╠Ędziemy zaspokajac╠ü zachcianek ego, ws┼éuchuja╠Ęc sie╠Ę w jego ataki na prawde╠Ę. Be╠Ędziemy sie╠Ę jedynie radowac╠ü, z╠çe moz╠çemy poznac╠ü to, co jest prawda╠Ę.

Nasz dzisiejszy d┼éuz╠çszy okres c╠üwiczenia ma na celu twa╠Ę akceptacje╠Ę faktu, z╠çe funkcja, jaka╠Ę nada┼é ci B├│g i twoje szcze╠Ęs╠ücie sa╠Ę nie tylko z soba╠Ę powia╠Ęzane, ale sa╠Ę rzeczywis╠ücie identyczne. B├│g daje tobie tylko szcze╠Ęs╠ücie. Zatem funkcja, kt├│ra╠Ę ci da┼é musi byc╠ü szcze╠Ęs╠üciem, nawet gdy wydaje sie╠Ę byc╠ü czyms╠ü innym. Dzisiejsze c╠üwiczenia sa╠Ę pr├│ba╠Ę wykroczenia poza te pozorne r├│z╠çnice i rozpoznania w┼éas╠üciwego znaczenia twej funkcji w s╠üwietle prawdy.

Rozpocznij d┼éuz╠çsze, trwaja╠Ęce dziesie╠Ęc╠ü do pie╠Ętnastu minut c╠üwiczenie, dokonaniem przegla╠Ędu naste╠Ępuja╠Ęcych mys╠üli:

B├│g daje mi tylko szcze╠Ęs╠ücie. To On da┼é mi moja╠Ę funkcje╠Ę. Zatem moja funkcja musi byc╠ü szcze╠Ęs╠üciem.

Spr├│buj poja╠Ęc╠ü logike╠Ę tej sekwencji mys╠üli, nawet jes╠üli nie akceptujesz kon╠ücowego wniosku. Moz╠çe byc╠ü on b┼ée╠Ędny tylko wtedy, jes╠üli jedna z dw├│ch pierwszych mys╠üli jest b┼ée╠Ędna. Pomys╠ülmy zatem o tych przes┼éankach przez chwile╠Ę podczas c╠üwiczenia.

Pierwsza przes┼éanka g┼éosi, z╠çe B├│g daje tobie tylko szcze╠Ęs╠ücie. Ona mog┼éaby byc╠ü, oczywis╠ücie, fa┼észywa, ale az╠çeby by┼éa fa┼észywa, trzeba by zdefiniowac╠ü Boga jako kogos╠ü, kim On nie jest. Jes╠üli B├│g nie daje tobie tylko szcze╠Ęs╠ücia, musi byc╠ü z┼éy. I w┼éas╠ünie w te╠Ę definicje╠Ę wierzysz, jes╠üli nie akceptujesz pierwszej przes┼éanki.

Druga╠Ę przes┼éanka╠Ę jest to, z╠çe B├│g da┼é ci twoja╠Ę funkcje╠Ę. Zrozumielis╠ümy juz╠ç, z╠çe tw├│j umys┼é jest podzielony tylko na dwie cze╠Ęs╠üci. Jedna╠Ę rza╠Ędzi ego i jest ona wytworzona z iluzji. Druga jest domem Ducha S╠üwie╠Ętego i mieszka w niej prawda. Nie ma z╠çadnych innych przewodnik├│w do wyboru opr├│cz tych i nie istnieja╠Ę z╠çadne inne rezultaty twego wyboru opr├│cz strachu, kt├│ry zawsze rodzi ego i mi┼éos╠üci, kt├│ra╠Ę w zamian zawsze proponuj e Duch S╠üwie╠Ęty.

Zatem musi byc╠ü tak, z╠çe albo twoja funkcja jest ustanowiona przez Boga poprzez Jego G┼éos, albo jest ustanowiona przez ego, kt├│re wytworzy┼ées╠ü, by Go zasta╠Ępic╠ü. Co jest prawda╠Ę? Jes╠üli B├│g nie powierzy┼é ci twojej┬áfunkcji, musi ona byc╠ü podarunkiem ego. Ale czy ego naprawde╠Ę ma jakies╠ü dary do rozdania, jes╠üli samo jest tylko iluzja╠Ę i oferuje tylko iluzje dar├│w?

Pomys╠ül o tym podczas dzisiejszej d┼éuz╠çszej sesji c╠üwiczeniowej. Pomys╠ül takz╠çe o wielu formach iluzji twej funkcji, jakie pojawiaja╠Ę sie╠Ę w twym umys╠üle i o wielu sposobach, za pomoca╠Ę kt├│rych pr├│bowa┼ées╠ü odnalez╠üc╠ü zbawienie pod przewodnictwem ego. Czy odnalaz┼ées╠ü je? Czy by┼ées╠ü szcze╠Ęs╠üliwy? Czy przynios┼éy one tobie pok├│j? Dzis╠ü jest nam potrzebna wielka uczciwos╠üc╠ü. Przypomnij sobie uzyskane rezultaty i rozwaz╠ç sprawiedliwie, czy by┼éo kiedykolwiek rozsa╠Ędne oczekiwac╠ü szcze╠Ęs╠ücia od czegokolwiek, co proponowa┼éo ego? Jednak ego jest tylko alternatywa╠Ę dla G┼éosu Ducha S╠üwie╠Ętego.

Albo be╠Ędziesz pos┼éuszny szalen╠üstwu, albo be╠Ędziesz s┼éucha┼é prawdy. Postaraj sie╠Ę dokonac╠ü tego wyboru kiedy mys╠ülisz o przes┼éankach, na kt├│rych opiera sie╠Ę nasz wniosek. Moz╠çemy wsp├│┼édzielic╠ü tylko ten wiosek, a nie z╠çaden inny. Albowiem Sam B├│g wsp├│┼édzieli go z nami. Dzisiejsza idea jest naste╠Ępnym milowym krokiem w postrzeganiu tego samego jako tego samego i r├│z╠çnego jako r├│z╠çnego. Wszystkie iluzje znajduja╠Ę sie╠Ę po jednej stronie. Po drugiej stronie jest ca┼éa prawda. Spr├│bujmy sobie dzis╠ü us╠üwiadomic╠ü, z╠çe tylko prawda jest prawdziwa.

W kr├│tszych okresach c╠üwiczen╠ü, kt├│re dla uzyskania najwie╠Ększej przydatnos╠üci powinny byc╠ü podejmowane dwa razy na godzine╠Ę, zalecana jest naste╠Ępuja╠Ęca ich forma:

Moje szcz─Ö┼Ťcie i moja funkcja stanowi─ů jedno┼Ť─ç, poniewa┼╝ B├│g da┼é mi obie te rzeczy.

Powt├│rzenie tych s┼é├│w i przemy┼Ťlenie ich przez chwil─Ö nie powinno zaj─ů─ç wi─Öcej ni┼╝ jednej minuty, a mo┼╝e nawet mniej.Lekcja 65
Lekcja 67

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>