Lekcja 69

Lekcja 68
Lekcja 70

Lekcja 69.

Listen to “LEKCJA 69 – Moje z╠çale zas┼éaniaja╠Ę s╠üwiat┼éos╠üc╠ü s╠üwiata we mnie.” on Spreaker.

Moje skargi ukrywaja╠Ę s╠üwiat┼éos╠üc╠ü s╠üwiata, kt├│ra jest we mnie.

Nikt nie moz╠çe przygla╠Ędac╠ü sie╠Ę temu, co jego skargi ukrywaja╠Ę. Poniewaz╠ç twe z╠çale ukrywaja╠Ę s╠üwiat┼éos╠üc╠ü s╠üwiata, kt├│ra jest w tobie, kaz╠çdy pozostaje w ciemnos╠üciach, a ty razem z nim. Ale jes╠üli zas┼éona uczyniona z twych skarg zostanie podniesiona, zostaniesz wyzwolony wraz z nim. Wsp├│┼édziel swe zbawienie z tym, kto sta┼é obok ciebie, gdy by┼ées╠ü w piekle. On jest twym bratem w s╠üwiat┼éos╠üci s╠üwiata, kt├│ra zbawia was obu.

Dzis╠ü dokonajmy naste╠Ępnej prawdziwej pr├│by dotarcia do s╠üwiat┼éa w tobie. Zanim podejmiemy sie╠Ę tego w naszym bardziej przed┼éuz╠çonym okresie c╠üwiczen╠ü, pos╠üwie╠Ęc╠ümy kilka minut na mys╠ülenie o tym, co zamierzamy uczynic╠ü. My pr├│bujemy dos┼éownie wejs╠üc╠ü w kontakt ze zbawieniem tego s╠üwiata. Pr├│bujemy spojrzec╠ü poza zas┼éone╠Ę ciemnos╠üci, kt├│ra trzyma je w ukryciu. Pr├│bujemy podnies╠üc╠ü te╠Ę zas┼éone╠Ę i ujrzec╠ü, jak ┼ézy Syna Boz╠çego znikaja╠Ę w blasku s┼éon╠üca.

Rozpocznijmy nasze d┼éuz╠çsze c╠üwiczenia, w pe┼éni us╠üwiadamiaja╠Ęc sobie, z╠çe tak jest i ze stanowczym postanowieniem osia╠Ęgnie╠Ęcia tego, co jest dla nas droz╠çsze, niz╠ç cokolwiek innego. Zbawienie jest nasza╠Ę jedyna╠Ę potrzeba╠Ę. Nie ma tu, na tym s╠üwiecie, innego celu i nie ma z╠çadnej innej funkcji do wype┼énienia. Poznanie zbawienia jest naszym jedynym celem. Zakon╠üczmy wie╠Ęc dzis╠ü wszystkie nasze stare poszukiwania poprzez odnalezienie s╠üwiat┼éa w sobie i zatrzymanie go dla kaz╠çdego, kto go szuka wraz z nami, by m├│c go razem z rados╠ücia╠Ę ogla╠Ędac╠ü.

Teraz, bardzo spokojnie, z zamknie╠Ętymi oczami, pozw├│l odejs╠üc╠ü wszystkiemu, co zajmuje twa╠Ę s╠üwiadomos╠üc╠ü. Wyobraz╠ü sobie sw├│j umys┼é jako ogromne ko┼éo, otoczone warstwa╠Ę cie╠Ęz╠çkich, ciemnych chmur. Moz╠çesz widziec╠ü tylko chmury, poniewaz╠ç zdaje ci sie╠Ę, z╠çe stoisz na zewna╠Ętrz tego ko┼éa, ca┼ékowicie poza nim.

Z tego miejsca gdzie stoisz nie masz powodu by wierzyc╠ü, z╠çe te chmury ukrywaja╠Ę ols╠üniewaja╠Ęce s╠üwiat┼éo. Te chmury wydaja╠Ę sie╠Ę tobie byc╠ü jedyna╠Ę rzeczywistos╠ücia╠Ę. Wydaja╠Ę sie╠Ę byc╠ü wszystkim, co widzisz. Dlatego tez╠ç nie pr├│bujesz przedostac╠ü sie╠Ę przez te chmury i znalez╠üc╠ü sie╠Ę za nimi, chociaz╠ç by┼éby to jedyny spos├│b, dzie╠Ęki kt├│remu bys╠ü sie╠Ę naprawde╠Ę przekona┼é, z╠çe nie stanowia╠Ę one substancjalnej, trudnej do pokonania bariery. Dzis╠ü podejmiemy taka╠Ę pr├│be╠Ę.

Gdy juz╠ç zdasz sobie sprawe╠Ę z wagi tego, co pr├│bujemy uczynic╠ü dla ciebie i dla s╠üwiata, postaraj sie╠Ę usia╠Ęs╠üc╠ü w doskona┼éej ciszy, pamie╠Ętaja╠Ęc jak bardzo chcesz dotrzec╠ü dzis╠ü do s╠üwiat┼éa w tobie – teraz! Postan├│w przejs╠üc╠ü przez te chmury. Wycia╠Ęgnij do nich re╠Ęke╠Ę i dotknij ich w swym umys╠üle. Odsun╠ü je na bok swymi re╠Ękami; poczuj je na swoich policzkach, na swym czole i powiekach, jak przez nie przechodzisz. Idz╠ü naprz├│d; chmury nie moga╠Ę cie╠Ę zatrzymac╠ü.

Jes╠üli wykonasz to c╠üwiczenie prawid┼éowo, poczujesz sie╠Ę podniesiony i przeniesiony do przodu. Tw├│j niewielki wysi┼éek i ma┼éa determinacja wezwa╠Ę na pomoc moce wszechs╠üwiata i Sam B├│g przeniesie cie╠Ę z┬áciemnos╠üci do s╠üwiat┼éos╠üci. Pozostajesz w ca┼ékowitej zgodzie z Jego Wola╠Ę. Nie moz╠çesz doznac╠ü poraz╠çki, poniewaz╠ç twoja wola jest Jego Wola╠Ę.

Zaufaj dzis╠ü swemu Ojcu i ba╠Ędz╠ü pewny, z╠çe On cie╠Ę us┼éysza┼é i odpowiedzia┼é ci. Moz╠çesz jeszcze nie rozpoznac╠ü Jego odpowiedzi, ale moz╠çesz byc╠ü niewa╠Ętpliwie pewny, z╠çe jest tobie dana i z╠çe jeszcze ja╠Ę rozpoznasz. Staraj sie╠Ę, w miare╠Ę jak pr├│bujesz przedostac╠ü sie╠Ę przez chmury do s╠üwiat┼éa, utrzymywac╠ü te╠Ę pewnos╠üc╠ü w swym umys╠üle. Pr├│buj zapamie╠Ętac╠ü, z╠çe nareszcie do┼éa╠Ęczy┼ées╠ü swoja╠Ę wole╠Ę do Boz╠çej. Pr├│buj utrzymac╠ü w swym umys╠üle jasna╠Ę mys╠ül, z╠çe to, co podejmujesz z Bogiem, musi sie╠Ę powies╠üc╠ü. Zatem pozw├│l, by moc Boga dzia┼éa┼éa w tobie i przez ciebie, z╠çeby spe┼éni┼éa sie╠Ę Jego Wola wraz z twoja╠Ę.

W kr├│tkich c╠üwiczeniach, podejmowanych tak cze╠Ęsto jak to jest moz╠çliwe, biora╠Ęc pod uwage╠Ę duz╠çe znaczenie, jakie ma dzisiejsza idea dla ciebie i twojego szcze╠Ęs╠ücia, przypomnij sobie, z╠çe twoje skargi ukrywaja╠Ę s╠üwiat┼éo s╠üwiata przed twoja╠Ę s╠üwiadomos╠ücia╠Ę. Przypomnij sobie takz╠çe, z╠çe nie szukasz tego s╠üwiat┼éa samotnie i z╠çe wiesz, gdzie go szukac╠ü. Powiedz zatem:

Moje skargi ukrywaja╠Ę s╠üwiat┼éos╠üc╠ü s╠üwiata we mnie. Nie moge╠Ę widziec╠ü tego, co ukry┼éem. Jednak chce╠Ę, by zosta┼éo ono ods┼éonie╠Ęte, dla mego zbawienia i zbawienia tego s╠üwiata.

Na pewno powiedz sobie też:

Jes╠üli nie zaniecham tych skarg, to s╠üwiat┼éo s╠üwiata be╠Ędzie dla mnie zakryte,

jeśli tylko jesteś kuszony, by utrzymywać coś dziś przeciw komukolwiek.Lekcja 68
Lekcja 70

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>