Lekcja 89

Lekcja 88
Lekcja 90

Lekcja 89.

Listen to “LEKCJA 89 – powto╠ürzenia lekcji 77-78” on Spreaker.

Oto idee do powtórzenia na dziś:

(77) Mam prawo do cud├│w.

Mam prawo do cud├│w, poniewaz╠ç nie podlegam innym prawom opr├│cz Boz╠çych. Jego prawa uwalniaja╠Ę mnie od wszelkich skarg i z╠çal├│w i zaste╠Ępuja╠Ę je cudami. A ja chcia┼ébym je zaakceptowac╠ü w miejsce skarg i z╠çal├│w, kt├│re sa╠Ę tylko iluzjami przys┼éaniaja╠Ęcymi i ukrywaja╠Ęcymi te cuda. Teraz chcia┼ébym jedynie przyja╠Ęc╠ü to, do czego prawa Boz╠çe mnie uprawniaja╠Ę, abym m├│g┼é tego uz╠çyc╠ü na rzecz funkcji, kt├│ra╠Ę On mi da┼é.

Mógłbyś użyć tych propozycji szczególnego zastosowania omawianej idei:

Za tym kryje sie╠Ę cud, do kt├│rego mam prawo.

Postanawiam, by nie miec╠ü z╠çadnych skarg i z╠çal├│w do ciebie, [imie╠Ę], ale zaproponuje╠Ę ci w zamian cud, kt├│ry ci sie╠Ę nalez╠çy.

W świetle prawdy, to oferuje mi cud.

(78) Niech cuda zasta╠Ępia╠Ę wszelkie skargi i z╠çale.

Poprzez te╠Ę idee╠Ę jednocze╠Ę moja╠Ę wole╠Ę z wola╠Ę Ducha S╠üwie╠Ętego i postrzegam je jako jednos╠üc╠ü. Poprzez te╠Ę idee╠Ę akceptuje╠Ę moje uwolnienie od piek┼éa. Poprzez te╠Ę idee╠Ę niewa╠Ętpliwie wyraz╠çam ma╠Ę gotowos╠üc╠ü, by wszystkie moje iluzje zosta┼éy zasta╠Ępione przez prawde╠Ę, zgodnie z Boz╠çym planem mojego zbawienia. Nie chcia┼ébym┬árobic╠ü wobec tej idei z╠çadnych wyja╠Ętk├│w ani niczym jej zaste╠Ępowac╠ü. Chce╠Ę ca┼éego Nieba i tylko Nieba, tak jak B├│g chce tego dla mnie.

Uz╠çyteczne formy dla szczeg├│lnych zastosowan╠ü tej idei sa╠Ę naste╠Ępuja╠Ęce:

Nie chcia┼ébym utrzymywac╠ü tej skargi z dala od mojego zbawienia. Niech nasze z╠çale zostana╠Ę zasta╠Ępione przez cuda.

Ponad tym jest cud, przez kt├│ry wszelkie moje skargi sa╠Ę zaste╠Ępowane.Lekcja 88
Lekcja 90

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>