Lekcja 94

Lekcja 93
Lekcja 95

Lekcja 94.

Listen to “LEKCJA 94 – Jestem taki, jakim stworzy┼é mnie Bo╠üg.” on Spreaker.

Jestem taki, jakim stworzył mnie Bóg.

Dzisiaj be╠Ędziemy kontynuowac╠ü prace╠Ę z ta╠Ę jedyna╠Ę idea╠Ę, kt├│ra przynosi ca┼ékowite zbawienie; tym jedynym stwierdzeniem, kt├│re pozbawia mocy wszelkie formy pokusy; ta╠Ę jedyna╠Ę mys╠üla╠Ę, kt├│ra wycisza ego i ca┼ékowicie obraca je w niwecz. Jestes╠ü taki, jakim stworzy┼é cie╠Ę B├│g. Cichna╠Ę dz╠üwie╠Ęki tego s╠üwiata, znikaja╠Ę jego obrazy, a wszystkie mys╠üli tego s╠üwiata, jakie kiedykolwiek w nim istnia┼éy, sa╠Ę przez te╠Ę idee╠Ę na zawsze wymazane. W ten spos├│b dokonuje sie╠Ę zbawienie. W ten spos├│b przywraca sie╠Ę umys┼éowi zdrowie.

Prawdziwe s╠üwiat┼éo jest si┼éa╠Ę, a si┼éa jest bezgrzesznos╠ücia╠Ę. Jes╠üli pozostajesz takim, jakim stworzy┼é cie╠Ę B├│g, musisz byc╠ü silny i musi byc╠ü w tobie s╠üwiat┼éo. Ten, kt├│ry zagwarantowa┼é twa╠Ę bezgrzesznos╠üc╠ü, musi byc╠ü r├│wniez╠ç gwarantem si┼éy i s╠üwiat┼éa. Jestes╠ü taki, jakim stworzy┼é cie╠Ę B├│g. Ciemnos╠üc╠ü nie moz╠çe zas┼éonic╠ü chwa┼éy Syna Boz╠çego. Stoisz w s╠üwietle, mocny w swej bezgrzesznos╠üci, w kt├│rej zosta┼ées╠ü stworzony i z kt├│ra╠Ę pozostaniesz przez ca┼éa╠Ę wiecznos╠üc╠ü.

Dzisiaj zn├│w pos╠üwie╠Ęcimy pierwsze pie╠Ęc╠ü minut kaz╠çdej godziny pr├│bie dotarcia do prawdy w tobie. Rozpocznij ten okres poszukiwan╠ü tymi s┼éowami:

Jestem taki, jakim stworzył mnie Bóg. Jestem Jego Synem na zawsze.

Teraz spr├│buj dotrzec╠ü do Syna Boga w tobie. To jest Jaz╠ün╠ü, kt├│ra nigdy nie zgrzeszy┼éa, ani tez╠ç nie wytworzy┼éa z╠çadnego wyobraz╠çenia aby zasta╠Ępic╠ü nim rzeczywistos╠üc╠ü. To jest Jaz╠ün╠ü, kt├│ra nigdy nie opus╠üci┼éa swego domu w Bogu, z╠çeby niepewnie chodzic╠ü po tym s╠üwiecie. To jest Jaz╠ün╠ü, kt├│ra nie zna strachu i nie mog┼éaby sobie wyobrazic╠ü straty, cierpienia czy s╠ümierci.

Aby osia╠Ęgna╠Ęc╠ü ten cel, nie wymaga sie╠Ę od ciebie niczego, opr├│cz od┼éoz╠çenia na bok wszelkich boz╠çk├│w i wszelkich wyobraz╠çen╠ü na sw├│j temat; odrzucenia listy wszelkich cech, zar├│wno tych dobrych jak i z┼éych, kt├│re sobie przypisa┼ées╠ü i oczekiwania w ciszy na prawde╠Ę. Sam B├│g obieca┼é, z╠çe be╠Ędzie ona ujawniona wszystkim, kt├│rzy o nia╠Ę prosza╠Ę. Ty w┼éas╠ünie teraz prosisz. Nie moz╠çesz doznac╠ü niepowodzenia, poniewaz╠ç On nie moz╠çe zawies╠üc╠ü.

Jes╠üli nie odczujesz potrzeby c╠üwiczenia przez pierwsze pie╠Ęc╠ü minut kaz╠çdej godziny, przynajmniej przypominaj sobie co godzine╠Ę:

Jestem taki, jakim mnie stworzył Bóg. Jestem Jego Synem na zawsze.

M├│w sobie dzis╠ü cze╠Ęsto, z╠çe jestes╠ü takim, jakim stworzy┼é cie╠Ę B├│g. I odpowiedz na pewno kaz╠çdemu, kto wydaje sie╠Ę cie╠Ę irytowac╠ü, tymi s┼éowami:

Jestes╠ü taki, jakim stworzy┼é cie╠Ę B├│g. Jestes╠ü

Jego Synem na zawsze.

Podejmuj kaz╠çdy wysi┼éek, by wykonywac╠ü co godzine╠Ę te c╠üwiczenia. Z kaz╠çdym takim wysi┼ékiem uczynisz wielki poste╠Ęp w strone╠Ę twego uwolnienia i be╠Ędzie to milowy krok w nauczeniu sie╠Ę systemu mys╠ülowego, kt├│ry ten kurs przedstawia.Lekcja 93
Lekcja 95

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>