Lekcja 98

Lekcja 97
Lekcja 99

Lekcja 98.

Listen to “LEKCJA 98 – Przyjme╠Ę moja╠Ę role╠Ę w Boz╠çym planie zbawienia.” on Spreaker.

Zaakceptuje╠Ę role╠Ę, jaka╠Ę mam do odegrania w Boz╠çym planie zbawienia.

Dzisiejszy dzien╠ü ma szczeg├│lne przeznaczenie. Stajemy dzis╠ü tylko po jednej stronie. Stajemy po stronie prawdy i pozwalamy iluzjom odejs╠üc╠ü. Nie be╠Ędziemy sie╠Ę wahac╠ü by stana╠Ęc╠ü po drugiej stronie, ale zajmiemy mocna╠Ę pozycje╠Ę po tej Jednej. Dzis╠ü pos╠üwie╠Ęcimy siebie prawdzie i zbawieniu, takiemu jak je B├│g zaplanowa┼é. Nie be╠Ędziemy sie╠Ę wdawac╠ü w spory, z╠çe ono jest czyms╠ü innym. Nie be╠Ędziemy go szukac╠ü tam, gdzie go nie ma. Z rados╠ücia╠Ę zaakceptujemy je takim, jakim jest i podejmiemy sie╠Ę roli, jaka╠Ę wyznaczy┼é nam B├│g.

Jakim wspaniale jest miec╠ü pewnos╠üc╠ü! Odsuniemy dzis╠ü od siebie wszelkie wa╠Ętpliwos╠üci i zajmiemy stanowisko pewni celu, wdzie╠Ęczni za to, z╠çe pewnos╠üc╠ü zasta╠Ępi┼éa wa╠Ętpliwos╠üci. Mamy do spe┼énienia wielki cel i wszystko co jest potrzebne do jego osia╠Ęgnie╠Ęcia. Z╠çaden b┼éa╠Ęd nie stoi nam na drodze. Albowiem b┼ée╠Ędy zosta┼éy nam odpuszczone. Jestes╠ümy obmyci z wszystkich grzech├│w wraz z us╠üwiadomieniem sobie, z╠çe to by┼éy tylko pomy┼éki.

Ci, kt├│rzy sa╠Ę bez winy, nie dos╠üwiadczaja╠Ę le╠Ęku, poniewaz╠ç sa╠Ę bezpieczni i rozpoznaja╠Ę swoje bezpieczen╠üstwo. Nie odwo┼éuja╠Ę sie╠Ę do magii, ani nie wynajduja╠Ę sposob├│w ucieczki od wyimaginowanych zagroz╠çen╠ü, kt├│re nie maja╠Ę nic wsp├│lnego z rzeczywistos╠ücia╠Ę. Maja╠Ę spokojna╠Ę pewnos╠üc╠ü, z╠çe be╠Ęda╠Ę czynic╠ü to, co jest im dane czynic╠ü. Nie wa╠Ętpia╠Ę w swe w┼éasne zdolnos╠üci, poniewaz╠ç wiedza╠Ę, z╠çe ich funkcja be╠Ędzie ca┼ékowicie wype┼éniona we w┼éas╠üciwym czasie i miejscu. Zaje╠Ęli stanowisko, kt├│re my dzis╠ü zajmiemy, bys╠ümy mogli wsp├│┼édzielic╠ü ich pewnos╠üc╠ü i a nawet powie╠Ększyc╠ü ja╠Ę przez nasza╠Ę akceptacje╠Ę.

Oni be╠Ęda╠Ę z nami; wszyscy, kt├│rzy zaje╠Ęli stanowisko, kt├│re my dzis╠ü zajmujemy, z przyjemnos╠ücia╠Ę zaproponuja╠Ę nam wszystko czego sie╠Ę nauczyli i udoste╠Ępnia╠Ę nam wszelkie swe osia╠Ęgnie╠Ęcia. Ci, kt├│rzy wcia╠Ęz╠ç sa╠Ę niepewni, takz╠çe sie╠Ę z nami po┼éa╠Ęcza╠Ę i korzystaja╠Ęc z naszej pewnos╠üci, uczynia╠Ę ja╠Ę jeszcze wie╠Ększa╠Ę. Ci, kt├│rzy sie╠Ę jeszcze nie narodzili, us┼éysza╠Ę to wo┼éanie, kt├│re my s┼éyszelis╠ümy i odpowiedza╠Ę na nie, gdy przybe╠Ęda╠Ę dokonac╠ü ponownego wyboru. Nie wybieramy dzis╠ü tylko dla siebie samych.

Czy nie warto pos╠üwie╠Ęcic╠ü pie╠Ęciu minut z kaz╠çdej godziny, by nauczyc╠ü sie╠Ę przyjmowac╠ü szcze╠Ęs╠ücie dane ci od Boga? Czy rozpoznanie twojej funkcji tu, na tym s╠üwiecie, nie jest warte pie╠Ęciu minut wzie╠Ętych z kaz╠çdej godziny? Czy te pie╠Ęc╠ü minut nie jest tylko ma┼éa╠Ę pros╠üba╠Ę o nagrode╠Ę tak wielka╠Ę, z╠çe nie da sie╠Ę jej nawet zmierzyc╠ü? Dotychczas traci┼ées╠ü na swoich interesach juz╠ç co najmniej tysia╠Ęc razy.

To jest propozycja gwarantuja╠Ęca ci pe┼éne uwolnienie od wszelkiego rodzaju b├│lu i rados╠üc╠ü, jakiej nie moz╠çna znalez╠üc╠ü na tym s╠üwiecie. Moz╠çesz zamienic╠ü niewielka╠Ę ilos╠üc╠ü twego czasu na pok├│j umys┼éu i pewnos╠üc╠ü celu, maja╠Ęc obietnice╠Ę pe┼énego sukcesu. A poniewaz╠ç czas nie ma znaczenia, jestes╠ü proszony o cos╠ü, co jest niczym, otrzymuja╠Ęc w zamian wszystko. To jest transakcja, na kt├│rej nie moz╠çesz stracic╠ü. A to, co zyskujesz, jest naprawde╠Ę bezgraniczne!

Co godzine╠Ę daj Mu ten tw├│j ma┼éy podarunek tylko z pie╠Ęciu minut. On sprawi, z╠çe s┼éowa, jakich uz╠çyjesz c╠üwicza╠Ęc dzisiejsza╠Ę idee╠Ę, be╠Ęda╠Ę bardzo przekonywuja╠Ęce i doda im pewnos╠üci, kt├│rej tobie brakuje. Jego s┼éowa po┼éa╠Ęcza╠Ę sie╠Ę z twoimi i sprawia╠Ę, z╠çe dzisiejsza idea be╠Ędzie za kaz╠çdym razem powtarzana z ca┼ékowitym┬áoddaniem, opartym na wierze tak doskona┼éej i tak pewnej, jak Jego wiara w ciebie. Jego zaufanie do ciebie rozs╠üwietli wszystkie s┼éowa, kt├│re wypowiesz, a ty wykroczysz poza ich brzmienie i dotrzesz do ich prawdziwego znaczenia. Dzis╠ü c╠üwicz z Nim, gdy m├│wisz:

Zaakceptuj─Ö rol─Ö, jak─ů mam do odegrania w Bo┼╝ym planie zbawienia.

Podczas kaz╠çdych pie╠Ęciu minut, kt├│re spe╠Ędzisz z Nim, On przyjmie twoje s┼éowa i zwr├│ci je tobie rozs╠üwietlone i ls╠ünia╠Ęce blaskiem wiary i zaufania tak wielkiego i niezachwianego, z╠çe ca┼éy s╠üwiat rozb┼éys╠ünie nadzieja╠Ę i rados╠ücia╠Ę. Nie trac╠ü szansy, by byc╠ü radosnym odbiorca╠Ę Jego dar├│w, kt├│re moz╠çesz dzis╠ü podarowac╠ü temu s╠üwiatu.

Daj Mu te s┼éowa, a On uczyni reszte╠Ę. Umoz╠çliwi ci zrozumienie twej szczeg├│lnej funkcji. Otworzy ci droge╠Ę do szcze╠Ęs╠ücia, a pok├│j i zaufanie be╠Ęda╠Ę Jego darami; Jego odpowiedza╠Ę na twoje s┼éowa. Odpowie ci, z╠ç ca┼éa╠Ę Swoja╠Ę wiara╠Ę, rados╠ücia╠Ę i pewnos╠ücia╠Ę, z╠çe to, co m├│wisz, jest prawda╠Ę. A ty nabierzesz takiej pewnos╠üci, jaka╠Ę ma Ten, Kt├│ry zna twa╠Ę funkcje╠Ę, zar├│wno ta╠Ę, kt├│ra╠Ę masz na ziemi, jak i ta╠Ę, kt├│ra╠Ę masz w Niebie. On be╠Ędzie z toba╠Ę w czasie c╠üwiczen╠ü, kt├│ry z Nim wsp├│┼édzielisz, zamieniaja╠Ęc kaz╠çda╠Ę chwile╠Ę, jaka╠Ę Mu ofiarujesz, na trwanie w wiecznos╠üci i pok├│j.

W oczekiwaniu na naste╠Ępne pie╠Ęc╠ü minut c╠üwiczen╠ü, pozosta┼éa╠Ę cze╠Ęs╠üc╠ü godziny pos╠üwie╠Ęc╠ü na szcze╠Ęs╠üliwe przygotowanie do naste╠Ępnych pie╠Ęciu minut, kt├│re z Nim znowu spe╠Ędzisz. Podczas gdy czekasz na ponowne nadejs╠ücie tych radosnych chwil, powtarzaj dzisiejsza╠Ę idee╠Ę. Powtarzaj ja╠Ę cze╠Ęsto i za kaz╠çdym razem, gdy to robisz, nie zapomnij pozwolic╠ü swemu umys┼éowi przygotowac╠ü sie╠Ę na nadejs╠ücie tego szcze╠Ęs╠üliwego czasu.

A kiedy godzina mija i nadchodzi w┼éas╠üciwy czas, w kt├│rym On jeszcze raz sie╠Ę pojawia by spe╠Ędzic╠ü troche╠Ę czasu z toba╠Ę, ba╠Ędz╠ü wdzie╠Ęczny i od┼é├│z╠ç wszystkie ziemskie sprawy, wszystkie ma┼ée mys╠üli i ograniczone idee i spe╠Ędz╠ü znowu z Nim szcze╠Ęs╠üliwe chwile. Powiedz Mu jeszcze raz, z╠çe akceptujesz role╠Ę, jakiej On chcia┼éby, bys╠ü sie╠Ę podja╠Ę┼é i w jakiej pe┼énieniu chcia┼éby ci pom├│c, a On da ci pewnos╠üc╠ü, z╠çe chcesz tego wyboru, kt├│rego On dokona┼é z toba╠Ę, a ty z Nim.Lekcja 97
Lekcja 99

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>